Lai vienkāršotu mūsu tīmekļa lapu izmantošanu un piedāvātu saturu, kas pielāgots jūsu interesēm, mēs izmantojam sīkfailus (mūsu un citu pakalpojumu sniedzēju sīkfailus, piemēram, Google Analytics). Vienkārši turpinot lietot mūsu tīmekļa lapas, tiek iestatīti tikai tehniski nepieciešamie sīkfaili; piekrišana nozīmē, ka tiks iekļauti visi sīkfaili (arī mārketinga sīkfaili). Jūsu piekrišana ir brīvprātīga, un jūs to varat jebkurā laikā atsaukt attiecībā uz nākotni.

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

SIA Konekesko Latvija

Konekesko Latvija nodarbojas ar lauksaimniecības, mežistrādes, komunālās, celtniecības, ceļu būves tehnikas importu, tirdzniecību, nodrošina šīs tehnikas pēcpārdošanas apkalpošanu un rezerves daļu piegādi. Uzņēmums piedāvā arī celtniecības tehnikas nomas pakalpojumus.

Konekesko Ltd. ir pārstāvēts Igaunijā, Lietuvā un Latvijā. Konekesko ir daļa no Kesko Grupas.

Pēc apgrozījuma Konekesko lielākā produktu līnija ir lauksaimniecības tehnika. Uzņēmums pārstāv pasaulē atzītus lauksaimniecības tehnikas zīmolus :

  •  CLAAS ( graudu kombaini, traktori, pašgājēji smalcinātāji, lopbarības novākšanas tehnika)
  • Lemken, He-Va,  (arkli, kultivatori, sējmašīnas augsnes apstrādes tehnika)
  • Hardi (miglotāji)
  • Bogballe, Bredal (minerālmēslu izkliedētāji)

Mežizstrādes tehnikas nozarē Konekesko pārstāv Ponsse zīmolu (harvesteri, forvarderi, ekskavatori ar harvestera galvu)

Celtniecības tehnikas tehnikas nozarē Konekesko pārstāv Kobelco, Kubota, Grove zīmolus (iekrāvēji, buldozeri, autoceltņi, kāpurķēžu ekskavatori, riteņu ekskavatori, miniekskavatori, ekskavatori- iekrāvēji, greideri, mini pašizgāzēji u.c.)

Komunālo un teritorijas uzkopšanas tehniku pārstāv Kubota (minitraktori, pašgājējpļaujmašīnas


Ceļubūves tehniku pārstāv Dynapac (ceļa ruļļi, asfalta frēzes un asfalta ieklājēji, veltņi)

Konekesko Latvija piedāvājumā ir dažādu zīmolu lietotā lauksaimniecības, celtniecības, komunālā un mežizstrādes tehnika.

Uzņēmuma pakalpojumu klāstā ietilpst celtniecības tehnikas noma.

Līdzās augstas kvalitātes produktiem Konekesko saviem klientiem piedāvā augsta līmeņa pēcpārdošanas servisu un plašu rezerves daļu klāstu. Jelgavā atrodas Konekesko Baltijas centrālā rezerves daļu noliktava, kas nodrošina operatīvu preces piegādi klientam.

Konekesko Latvijā ir 5 tirdzniecības un servisa centri  -  Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Jēkabpilī un Kuldīgā.

Konekesko Latvijā darbojas kopš 1999.gada. Uzņēmumā strādā 80 darbinieki, bet 2016.gada apgrozījums bija 38.555 miljoni EUR.

Konekesko Latvija ir Lauksaimniecības tehnikas tirgotāju un ražotāju asociācijas biedrs.