Ja Jūs “piekrītat”, tad mēs instalējam tehniski nepieciešamās sīkdatnes (ieskaitot no trešajām pusēm), lai piedāvātu ērtāku vietnes lietošanu, uzlabotu mūsu pakalpojumu un pielāgotu to Jūsu interesēm.  Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu šeit. Tehniski nepieciešamās sīkdatnes mēs instalējam arī tad, ja jūs “nepiekrītat”.  

Lai analizētu lietotāja uzvedību, CLAAS izmanto arī "Google Analytics". Google apstrādā Jūsu lietošanas datus, lai CLAAS uzņēmumam sniegtu anonīmu statistiku par lietotāju uzvedību. Google izmanto Jūsu datus arī saviem mērķiem (piemēram, profilēšanai) un apvieno Jūsu datus ar datiem no citiem avotiem. Google var uzglabāt Jūsu datus ārpus Eiropas Savienības, piemēram, ASV – Google LLC. Piekļuve datiem ir gan Google, gan arī valdības aģentūrām. 

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

SIA Baltic Agro Machinery

Baltic Agro Machinery nodarbojas ar lauksaimniecības, mežistrādes, komunālās, celtniecības, ceļu būves tehnikas importu, tirdzniecību, nodrošina šīs tehnikas pēcpārdošanas apkalpošanu un rezerves daļu piegādi. Uzņēmums piedāvā arī celtniecības tehnikas nomas pakalpojumus.

Baltic Agro Machinery ir pārstāvēts Igaunijā, Lietuvā un Latvijā,  un  ir daļa no DA Agravis Machinery Holding AS (Dānija) grupas.

Pēc apgrozījuma Baltic Agro Machinery lielākā produktu līnija ir lauksaimniecības tehnika. Uzņēmums pārstāv pasaulē atzītus lauksaimniecības tehnikas zīmolus :

  •  CLAAS ( graudu kombaini, traktori, pašgājēji smalcinātāji, lopbarības novākšanas tehnika)
  • Lemken, He-Va,  (arkli, kultivatori, sējmašīnas augsnes apstrādes tehnika)
  • Bogballe, Bredal (minerālmēslu izkliedētāji)
  • Umega piekabes

Mežizstrādes tehnikas nozarē Baltic Agro Machinery pārstāv Ponsse zīmolu (harvesteri, forvarderi, ekskavatori ar harvestera galvu)

Celtniecības tehnikas tehnikas nozarē Baltic Agro Machinery  pārstāv Kobelco, Kubota, Grove zīmolus (iekrāvēji, buldozeri, autoceltņi, kāpurķēžu ekskavatori, riteņu ekskavatori, miniekskavatori, ekskavatori- iekrāvēji, greideri, mini pašizgāzēji u.c.)

Ceļubūves tehniku pārstāv Dynapac (ceļa ruļļi, asfalta frēzes un asfalta ieklājēji, veltņi)

Baltic Agro Machinery  piedāvājumā ir dažādu zīmolu lietotā lauksaimniecības, celtniecības, komunālā un mežizstrādes tehnika.

Uzņēmuma pakalpojumu klāstā ietilpst celtniecības tehnikas noma.

Līdzās augstas kvalitātes produktiem Baltic Agro Machinery  saviem klientiem piedāvā augsta līmeņa pēcpārdošanas servisu un plašu rezerves daļu klāstu. Jelgavā atrodas Baltic Agro Machinery  Baltijas centrālā rezerves daļu noliktava, kas nodrošina operatīvu preces piegādi klientam.

Baltic Agro Machinery  Latvijā ir 5 tirdzniecības un servisa centri  -  Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Jēkabpilī un Kuldīgā.

Baltic Agro Machinery  Latvijā darbojas kopš 1999.gada, ar sākotnējo nosaukumu SIA Kesko Agro Latvija, kas 2008.gadā tika nomainīts uz Konekesko Latvija, bet 2020.gadā, saistībā ar īpašnieku maiņu kļuva par SIA Baltic Agro Machinery. Uzņēmumā strādā 80 darbinieki, bet 2018.gada apgrozījums bija 56.77 miljoni EURO

SIA Baltic Agro Machinery ir Lauksaimniecības tehnikas tirgotāju un ražotāju asociācijas biedrs.