Lai vienkāršotu mūsu tīmekļa lapu izmantošanu un piedāvātu saturu, kas pielāgots jūsu interesēm, mēs izmantojam sīkfailus (mūsu un citu pakalpojumu sniedzēju sīkfailus, piemēram, Google Analytics). Vienkārši turpinot lietot mūsu tīmekļa lapas, tiek iestatīti tikai tehniski nepieciešamie sīkfaili; piekrišana nozīmē, ka tiks iekļauti visi sīkfaili (arī mārketinga sīkfaili). Jūsu piekrišana ir brīvprātīga, un jūs to varat jebkurā laikā atsaukt attiecībā uz nākotni.

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

Par mums

Lūdzu, ievadiet savus personas datus.
Šī informācija tiek sniegta brīvprātīgi un tiek izmantota tikai, lai palīdzētu mums atbildēt uz Jūsu jautājumiem pēc būtības.
Lūdzu, norādiet savu nodarbošanos
* Obligāts lauks
Paziņojums datu aizsardzību:
Informāciju, kuru Jūs mums izpaužat, CLAAS KGaA mbH izmantos mārketinga, aģitācijas, apskatu veidošanas un informatīviem nolūkiem. Jūsu dati netiks nodoti trešajām personām. Tos nedrīkst izmantot arī pakalpojumu sniedzēji, kas rīkojas CLAAS KGaA mbH vārdā, kā arī trešās personas, tādas kā CLAAS tirdzniecības aģentu organizācija vai CLAAS Group uzņēmumi. Sīkāku informāciju par datu aizsardzību var atrast mūsu mājaslapas datu aizsardzības sadaļā.