Lai vienkāršotu mūsu tīmekļa lapu izmantošanu un piedāvātu saturu, kas pielāgots jūsu interesēm, mēs izmantojam sīkfailus (mūsu un citu pakalpojumu sniedzēju sīkfailus, piemēram, Google Analytics). Vienkārši turpinot lietot mūsu tīmekļa lapas, tiek iestatīti tikai tehniski nepieciešamie sīkfaili; piekrišana nozīmē, ka tiks iekļauti visi sīkfaili (arī mārketinga sīkfaili). Jūsu piekrišana ir brīvprātīga, un jūs to varat jebkurā laikā atsaukt attiecībā uz nākotni.

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

KONTAKTI UN VEIKALU DARBA LAIKI

Adrese:Darba laiki:

Jelgavā, Rubeņu ceļā 46C, LV-3002,

tālr. 63001765, fakss 63001702
Darba dienās: 8:00 – 17:00;

Sestdienās BRĪVS, Svētdienās: BRĪVS

Valmierā, Mūrmuižas ielā 5 , LV-4201, tālr. 64221068, fakss 64221057Darba dienās: 8:00 – 17:00; Sestdienās: BRĪVS; Svētdienās: BRĪVS
Jēkabpilī,  "Asniņi", Krustpils pag., Krustpils nov., LV-5204, tālr. 65207220, fakss: 65207221Darba dienās: 8:00 – 17:00; Sestdienās: BRĪVS; Svētdienās: BRĪVS
Kuldīgā,  "Tornīši", Rumbas pag., Kuldīgas nov., LV-3301, tālr. 27897894Darba dienās: 8:00 – 17:00; Sestdienās: BRĪVS, Svētdienās: BRĪVS
Rēzeknē, Jupatovkas ielā 5B, LV-46-1, tālr. 26655003Darba dienās: 8:00 – 17:00; Sestdienās: BRĪVS, Svētdienās: BRĪVS

Rezerves daļu interneta veikals

Konekesko darbojas tehnikas rezerves daļu interneta veikals

http://webshop.konekesko.lv

Interneta veikalā iespējams pasūtīt rezerves daļas un piederumus no jebkuras vietas Latvijā un pasūtījumi tiks piegādāti 1-3 darba dienu laikā. Rezerves daļas var saņemt arī Konekesko tirdzniecības centros.

Interneta veikalā pieejams liels Claas, Ponsse, Kubota, Lemken, Hardi, Bogballe un HE-VA rezerves daļu un piederumu apjoms, kā arī Mobil eļļas un Rani lopbarības ietinamās plēves. Interneta veikals darbojas arī no mobilajām interneta ierīcēm.


Login Parts Doc

Login Parts Doc

 I agree to Conditions of use

BEZ KOMPROMISIEM – ORIĢINĀLĀS REZERVES DAĻAS NO RAŽOTĀJA

Izmantojot 100% oriģinālās rezerves daļas savai tehnikai, jūs varat būt pilnīgi pārliecināti, ka tā strādās uzticami. Vienmēr perfekti pielāgotaas, tās ir ražotas saskaņā ar attīstītākajām tehnoloģijām un tikušas pakļautas visstingrākajai un nepārtrauktai kvalitātes kontrolei.

Vēl vairāk, mūsu servisa darbinieki pilnībā pārzin šīs daļas un var tās nomainīt vai uzmontēt tās ātri arī pašā sezonas darbu karstākajā brīdī. Visi pieredzējušie profesionāļi ir vienisprātis: kvalitāte vienmēr atmaksājas.

PREMIUM LINE - izturība pret nodilumu

PREMIUM LINE daļas ir ideāla izvēle ekstremāliem  ražas novākšanas apstākļiem un neparasti lielām mašīnas slodzēm. Šīm daļām piemīt  izcila  izturība pret nodilumu un koroziju. Lielākais PREMIUM LINE detaļu klāsts ir paredzēts, lai saglabātu CLAAS JAGUAR pašgājējsmalcinātāju nepārtrauktu darbību.

CLAAS ORIGINAL smērvielas

Efektīva aizsardzība: CLAAS ORIGINAL smērvielas ir izstrādātas, lai apmierinātu pastāvīgi augošās tehnikas komponentu un daļu prasības. Tās paredzētas visam CLAAS tehnikas klāstam un ir piemērotas arī daudzām citu ražotāju iekārtām. CLAAS tehniskās izstrādes komanda ir veikusi pārbaudes un apstiprinājusi, ka jaunās smērvielas atbilst visām tehniskajām prasībām.

CLAAS ORIGINAL rituļu iepakošana

Viss skābbarības rituļu un ķīpu iepakojums atbilst stingrām CLAAS kvalitātes prasībām, tiek pārbaudīts uz vietas un ir izcili  ekonomisks. CLAAS produkti tiek plaši testēti, nodrošina nevainojamu darbību un tos bez izņēmumiem pārbauda un apstiprina CLAAS produktu speciālisti. Atklājiet augstas veiktspējas ietīšanas tīkla un auklu kvalitāti, pastāvīgi optimizējot izmaksu efektivitāti un ekspluatācijas drošību.

CLAAS ORIGINAL priekšējā balasta sistēmas

CLAAS piedāvā arī plašu priekšējās balasta sistēmas produktu klāstu visiem pielietojumiem un visiem mašīnu veidiem.Neatkarīgi no tā, vai uz lauka, vai citur saimniecībā, ja runa ir par efektīvu darbu, kas pasargā augsni, tad risinājums ir efektīva balasta sistēma.