Lai vienkāršotu mūsu tīmekļa lapu izmantošanu un piedāvātu saturu, kas pielāgots jūsu interesēm, mēs izmantojam sīkfailus (mūsu un citu pakalpojumu sniedzēju sīkfailus, piemēram, Google Analytics). Vienkārši turpinot lietot mūsu tīmekļa lapas, tiek iestatīti tikai tehniski nepieciešamie sīkfaili; piekrišana nozīmē, ka tiks iekļauti visi sīkfaili (arī mārketinga sīkfaili). Jūsu piekrišana ir brīvprātīga, un jūs to varat jebkurā laikā atsaukt attiecībā uz nākotni.

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

Ērta servisa pieteikšana

Piesakiet tehnikas servisu pa bezmaksas tālruni 8558. Jūsu zvans tiks reģistrēts un informācija nodota atbildīgajam speciālistam. Par turpmāko problēmas risinājuma gaitu saņemsiet informāciju e-pastā.

Par servisu

Servisa mērķis ir nodrošināt mūsu klientu tehnikai vienmērīgu darbu, piedāvājot augstas kvalitātes un operatīvus iekārtu tehniskās apkalpošanas un remonta pakalpojumus.

Jūsu tehniku apkalpo profesionāli mehāniķi, kuru tehniskā atbalsta funkcijas veic augstas kvalifikācijas servisa inženieri. Mūsu darbinieki ir pieredzējuši, turklāt tie regulāri attīsta savas iemaņas speciālajos apmācību kursos, ko nodrošina tehnikas ražotāja rūpnīcas savos apmācību centros.

Mēs varam nodrošināt augstu remonta kvalitāti, jo lietojam oriģinālās rezerves daļas, speciālos instrumentus un profesionālos materiālus.

Konekesko Latvija servisa centri atrodas visos Latvijas reģionos - Rīgā,  Jelgavā, Jēkabpilī, Kuldīgā un Valmierā.

Servisa pakalpojumi

 • tehnikas pirmspiegādes sagatavošana,
 • mašīnu plānveida tehniskās apkopes,
 • tehnikas ražotāju organizētās tehnisko papildinājumu programmas,
 • bojājumu diagnostika,
 • garantijas remonti,
 • ekspluatācijas remonti,
 • kapitālie remonti,
 • tehnikas defektācijas,
 • pēcsezonas pārbaudes,
 • traktoru jūgvārpstas jaudas mērīšana.
 • JAUNUMS - nažu asināšana rituļu presēm un savācējpiekabēm ar AQUA NON STOP

CLAAS attālinātā diagnostika


Līdztekus produktivitātes pieaugumam, ko sniedz bezvadu tīkla pieslēgums,  CLAAS TELEMATICS jūsu ražas novākšanas mašīnā nepieciešamības gadījumā nodrošina ātru CLAAS servisa tehniķu piekļuvi. Izmantojot mobilo telefonu un interneta tehnoloģijas, transportlīdzekļa datus var pārsūtīt tieši uz diagnostikas ierīci vai tehniķa datoru. Tas ļauj tehniķim nodrošināt precīzu diagnozi neatkarīgi no fiziskās atrašanās vietas, un pēc tam ierasties saimniecībā jau ar nepieciešamajām rezerves daļām. Ietaupiet laiku, lai pilnīgāk izmantotu mašīnas jaudu.

Pirmssezonas un pēcsezonas pārbaudes

Uzticamību var plānot: ar regulārām pārbaudēm

Ražas novākšanas tehnika jo īpaši tiek pakļauta augstām slodzēm noteiktā laika periodā. Lai nodrošinātu, ka jūsu mašīnas darbojas uzticami visu tām paredzētu darba mūžu, ir svarīgi, lai tās tiktu regulāri koptas, pārbaudītas un laikus tiktu nomainītas dilstošās daļas.

Pēcsezonas vai pirmssezonas pārbaužu laikā nodilumu var konstatēt un veikt daļu nomaiņu jau agrīnā stadijā, tādējādi aiztaupot stresu un dīkstāvi ražas novākšanas laikā.