Ja Jūs “piekrītat”, tad mēs instalējam tehniski nepieciešamās sīkdatnes (ieskaitot no trešajām pusēm), lai piedāvātu ērtāku vietnes lietošanu, uzlabotu mūsu pakalpojumu un pielāgotu to Jūsu interesēm.  Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu šeit. Tehniski nepieciešamās sīkdatnes mēs instalējam arī tad, ja jūs “nepiekrītat”.  

Lai analizētu lietotāja uzvedību, CLAAS izmanto arī "Google Analytics". Google apstrādā Jūsu lietošanas datus, lai CLAAS uzņēmumam sniegtu anonīmu statistiku par lietotāju uzvedību. Google izmanto Jūsu datus arī saviem mērķiem (piemēram, profilēšanai) un apvieno Jūsu datus ar datiem no citiem avotiem. Google var uzglabāt Jūsu datus ārpus Eiropas Savienības, piemēram, ASV – Google LLC. Piekļuve datiem ir gan Google, gan arī valdības aģentūrām. 

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

Serviss + Veikali

Uzticami, ātri un ērti.

Neatkarīgi no tā, vai meklējat rezerves daļas vai vēlaties veikt pasūtījumu tiešsaistē, jūs varat paļauties uz CLAAS aplikācijām, kas palīdzēs jums tur ātri nokļūt.

Serviss + Veikali

Uzticami, ātri un ērti.

Neatkarīgi no tā, vai meklējat rezerves daļas vai vēlaties veikt pasūtījumu tiešsaistē, jūs varat paļauties uz CLAAS aplikācijām, kas palīdzēs jums tur ātri nokļūt.

Veikalu un rezerves daļu katalogs.

Uzziniet vairāk par aplikācijām un tiešsaistes veikaliem Service & Parts sektorā.


Pērciet rezerves daļas tiešsaistē.

Parts Shop

Pasūtiet CLAAS oriģinālās rezerves daļas, materiālus un piederumus tiešsaistē jebkurā laikā, neatkarīgi no atrašanās vietas.


Rezerves daļu meklēšanas funkcija.

Parts Doc rezerves daļu katalogs

Mūsu risinājums, kas palīdz jums atrast vajadzīgo rezerves daļu: Parts Doc Online ir CLAAS elektronisko rezerves daļu katalogs. Tajā atrodamas CLAAS ražas novākšanas mašīnu un CLAAS traktoru rezerves daļas.


Stingri kontrolējot izmaksas.

CLAAS rituļu kalkulators

Izšķirošais faktors ir izmaksas par rituli, nevis cena par tīkla un plēves rulli vai auklas spoli. Izmantojot šo kalkulatoru, jūs varat ātri aprēķināt rituļu iepakojuma patēriņu un izmaksas