Ja Jūs “piekrītat”, tad mēs instalējam tehniski nepieciešamās sīkdatnes (ieskaitot no trešajām pusēm), lai piedāvātu ērtāku vietnes lietošanu, uzlabotu mūsu pakalpojumu un pielāgotu to Jūsu interesēm.  Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu šeit. Tehniski nepieciešamās sīkdatnes mēs instalējam arī tad, ja jūs “nepiekrītat”.  

Lai analizētu lietotāja uzvedību, CLAAS izmanto arī "Google Analytics". Google apstrādā Jūsu lietošanas datus, lai CLAAS uzņēmumam sniegtu anonīmu statistiku par lietotāju uzvedību. Google izmanto Jūsu datus arī saviem mērķiem (piemēram, profilēšanai) un apvieno Jūsu datus ar datiem no citiem avotiem. Google var uzglabāt Jūsu datus ārpus Eiropas Savienības, piemēram, ASV – Google LLC. Piekļuve datiem ir gan Google, gan arī valdības aģentūrām. 

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

Press release

AXION 900 TERRA TRAC - pieejami divi modeļi

Pēc prototipa atklāšanas Agritechnica 2017 CLAAS tagad laiž klajā divas no savām 2020. gada sezonai paredzētām unikālajām pilnas amortizācijas puskāpurķēžu traktoru versijām – 960 TERRA TRAC un 930 TERRA TRAC.


AXION 900 TERRA TRAC – pirmais puskāpurķēžu traktors ar pilnu amortizāciju

CLAAS prezentē AXION 960 TERRA TRAC (445 ZS / 327 kW) un AXION 930 TERRA TRAC (355 ZS / 261 kW) – pirmos puskāpurķēžu traktorus ar pilnu amortizāciju. Galvenā inovācija ir amortizētās TERRA TRACA kāpurķēžu sistēmas iekļaušana, kuras pamatā ir tehnoloģija, ko CLAAS labības kombainos izmanto jau vairāk nekā 20 gadus. Puskāpurķēžu traktora koncepcija ar TERRA TRAC piedāvā lielu elastību. Tas nodrošina lielu vilces spēku, neatkarīgi no augsnes apstākļiem vai reljefa, un tai pašā laikā ļauj velkamus vai uzkarināmus agregātus darbināt ar ļoti mazu darba ātrumu.

AXION 900 TERRA TRAC ar amortizēto kāpurķēžu un amortizētā priekšēja tilta palīdzību nodrošina kāpurķēžu traktoriem piemītošās vilces un augsnes aizsardzības priekšrocības, kā arī to komfortu, kas ir parastam standarta traktoram. Pateicoties individuāli amortizējamiem veltņiem, TERRA TRAC kāpurķēžu sistēma pastāvīgi garantē optimālu saskari ar virsmu un maksimālu atbalsta laukumu. Tāpēc ar AXION 900 TERRA TRAC var ērti un efektīvi braukt pa ceļu vai pa lauku pat ar 40 km/h lielu ātrumu.


Kāpurķēžu sistēma ir pilnībā saskaņota ar atbalstošo stūrēšanas sistēmu

Lai AXION aizmugurējo tiltu varētu pielāgotu TERRA TRAC kāpurķēdēm, tas ir ticis būtiski pārveidots.

Tilta caurules vietā, kas atbalsta aizmugurējos riteņus, TERRA TRAC ir uzstādīti speciālas konstrukcijas balsti. Šie balsti izlīdzsvaro augstuma atšķirību, pieļauj kopējo 23° svārsta diapazonu, kā arī aizsargā piedziņas vārpstu. Lai TERRA TRAC kāpurķēdes derētu traktoriem, tās ir arī tikušas speciāli pielāgotas smagai vilcei; kāpurķēdes iekšpusē esošā transmisija ir tikusi pastiprināta, lai tā varētu pārnest lielākus griezes momentus, un ir ticis palielināts piedziņas ritenis. Īpaši izstrādāti berzes bloki uz piedziņas riteņa droši pārnes piedziņas spēkus kāpurķēdei un vienlaikus nodrošina pamatīgu kontaktvirsmu pašattīrīšanos.

Pateicoties intelektiskai piedziņas vadībai, kāpurķēdes spēj veikt asus pagriešanās manevrus. Operators var CEBIS monitorā aktivizēt atbalstošo stūrēšanas sistēmu un noregulēt tās palīdzības pakāpi.


Četri kāpurķēžu sliežu platumi ar ārējo platumu mazāku par trim metriem

AXION 900 TERRA TRAC ir pieejami ar šādiem kāpurķēžu sliežu platumiem: 18 “(457 mm), 25“ (635 mm), 29 “(735 mm) vai 35“ (890 mm). Uzstādot jebkuru no šiem četriem sliežu platumiem, traktora ārējais platums nepārsniedz trīs metrus. AXION TERRA TRAC ekspluatatīvais svars ir 16,5 t. Ja pieļaujamā transportlīdzekļa bruto masa ir 22 t, tā kravnesība ir 5,5 t.

Ar TERRA TRAC kāpurķēdēm ir iespējams regulēt traktora klīrensu. CEBIS monitorā var ļoti ērti iestatīt dažādus augstumus līdz 120 mm. Tas ļauj, piemēram, pievienotā agregāta vilces punktu iestatīt optimālajā pozīcijā, kas ir augstāks par sakabes punktu.

CLAAS ir integrējis ne tikai TERRA TRAC kāpurķēdes, bet arī pamainījis degvielas tvertnes konstrukciju un tās novietojumu. Tagad tās tilpums ir 860 litri, kas ir ideāli piemērots garām darba dienām.