Lai vienkāršotu mūsu tīmekļa lapu izmantošanu un piedāvātu saturu, kas pielāgots jūsu interesēm, mēs izmantojam sīkfailus (mūsu un citu pakalpojumu sniedzēju sīkfailus, piemēram, Google Analytics). Vienkārši turpinot lietot mūsu tīmekļa lapas, tiek iestatīti tikai tehniski nepieciešamie sīkfaili; piekrišana nozīmē, ka tiks iekļauti visi sīkfaili (arī mārketinga sīkfaili). Jūsu piekrišana ir brīvprātīga, un jūs to varat jebkurā laikā atsaukt attiecībā uz nākotni.

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

Preses relīze

CARGOS tagad ar TIM SPEED CONTROL

Izmantojot TIM SPEED CONTROL funkciju, CARGOS 9000 un 8000 iekrāvējpiekabes spēj vadīt traktora ātrumu. Šī ISOBUS funkcija ir izmantojama ar jebkura ražotāja sertificētu traktoru.


TIM SPEED CONTROL vada traktoru

TIM funkcija, kas definēta ISOBUS, ļauj agregātiem vadīt traktora funkcijas. CARGOS 9000 un 8000 iekrāvējpiekabēs ar TIM SPEED CONTROL funkciju CLAAS izmanto šo standartu, lai mainītu traktora braukšanas ātrumu atkarībā no caurplūdes. Precīzu un efektīvu vadību nodrošina griezes momenta mērījumi uz rotora un savācēja. Ja vāls ir ļoti apjomīgs, ātrumu samazina, bet, ja tas ir mazs, tad palielina. Tas ievērojami atvieglo darbu, tiek maksimāli izmantota iekrāvējpiekabes kapacitāte un, pateicoties vienmērīgai mašīnas izmantošanai, tiek būtiski palielināta caurplūde.

Šo funkciju CLAAS iepriekš piedāvāja ar nosaukumu  ICT CRUISE PILOT, taču tā bija paredzēta tikai un vienīgi CLAAS traktoriem. Turpinot attīstīt AEF TIM standartu (ISOBUS), šī automātiskā vadība, kas sevi pierādījusi CLAAS kombinācijām, tagad ir pieejama arī citu ražotāju sertificētiem traktoriem.


Jaunas papildopcijas, kas palielina drošību, efektivitāti un augsnes aizsardzību

Lai krava būtu uzticami nostiprināta, tagad kravas nodalījuma pārsegs ir pieejams visiem CARGOS modeļiem. Sānos uzstādītais pārsegs ir hidrauliski vadāms, izmantojot divpusējas darbības cilindru. Izturīgais brezents kombinācijā ar integrētajiem stiprinājumiem nodrošina nepieciešamo pārsega elastīgumu, un tas ir ļoti stabils.

Turklāt CARGOS 9000 un 8000 modeļiem, papildus padeves modulim ar trim izkraušanas veltņiem, tagad kā izvēles opcija ir pieejama divu veltņu versija. Lai samazinātu kravnesību, katru moduli var ātri un ērti noņemt. Veltņi nodrošina vienmērīgu kravas sadali uz skābbarības bedres. Automātiskai izkraušanas sistēmai ir pieejama griezes momenta mērīšanas sistēma.

Gandrīz visiem CARGOS modeļiem ir jauna riepu opcija – 800/45 R 30.5 Alliance 885 Flotation Radial; šīm riepām ir lielāks balstvirsmas kontaktlaukums. Izmantojot šīs riepas kombinācijā ar trīsasu šasiju un elektrohidrauliski vadāmu krabjveida stūrēšanu, CLAAS ir iedibinājis jaunus augsnes aizsardzības standartus, it īpaši tas attiecas uz lielākiem modeļiem. Šīs riepas, kurām ir pastiprināts karkass, nodrošina mazu spiedienu uz virsmu, un tām ir ļoti labas pašattīrīšanās un vilces īpašības, kā arī maza rites pretestība.