Ja Jūs “piekrītat”, tad mēs instalējam tehniski nepieciešamās sīkdatnes (ieskaitot no trešajām pusēm), lai piedāvātu ērtāku vietnes lietošanu, uzlabotu mūsu pakalpojumu un pielāgotu to Jūsu interesēm.  Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu šeit. Tehniski nepieciešamās sīkdatnes mēs instalējam arī tad, ja jūs “nepiekrītat”.  

Lai analizētu lietotāja uzvedību, CLAAS izmanto arī "Google Analytics". Google apstrādā Jūsu lietošanas datus, lai CLAAS uzņēmumam sniegtu anonīmu statistiku par lietotāju uzvedību. Google izmanto Jūsu datus arī saviem mērķiem (piemēram, profilēšanai) un apvieno Jūsu datus ar datiem no citiem avotiem. Google var uzglabāt Jūsu datus ārpus Eiropas Savienības, piemēram, ASV – Google LLC. Piekļuve datiem ir gan Google, gan arī valdības aģentūrām. 

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

Press release

CLAAS atsāk ražas novākšanas tehnikas un traktoru sērijveida ražošanu

CLAAS sākot ar pirmdienu rūpnīcās Hārzevinkelā (Vācija), Lemānā (Francija) un Turkusaintnikolā (Ungārija) atsākas ražas novākšanas tehnikas un traktoru sērijveida ražošana.

Le Mans

Plānots, ka vēl pēc dažām dienām pakāpeniski atsāksies arī ķīpu prešu ražošana Mecā (Francijā). Tas noslēdz intensīvo sagatavošanās posmu, kas attiecas uz veselības aizsardzības analīzi un nepieciešamo preventīvo pasākumu noteikšanu. Ražošanas atsākšanas plānošanas posmā iepirkuma nodaļas sazinājās ar visiem vajadzīgajiem valsts un starptautiskajiem piegādātājiem, lai nodrošinātu vienmērīgu darbības atsākšanu. Īsā laikā tika palielināti arī noliktavu krājumi.

“Mēs šajā laikā galvenokārt domājam par tiem darbiniekiem un tām valstīm, kuras bija un ir skārusi pandēmija. Tāpēc, atsākot sērijveida ražošanu mūsu četrās lielākajās ražotnēs, mēs esam priecīgi nosūtīt cerību staru," skaidro CLAAS izpilddirektors Tomass Bēks.


Metz

Turpinoties koronavīrusa izplatībai un arvien lielākiem ierobežojumiem visā piegādes ķēdē, marta vidū vairākas nedēļas tika pārtraukta ražošana četrās ražotnēs. Neskatoties uz to, jau saražoto mašīnu piegādes turpinājās augstā līmenī.

Tomēr starptautiskā situācija joprojām ir atšķirīga. Ražošana Gaomi (Ķīnā) jau vairākas nedēļas ir pārsvarā normalizējusies, savukārt ražotnes Omahā (ASV), Krasnodarā (Krievijā), kā arī Paderbornā, Dīsenē un Bādzaulgavā (visas Vācijā) pandēmija ir skārusi tikai īslaicīgi vai dažos gadījumos nav skārusi vispār. Situācija gan ir atšķirīga Čandīgarhā (Indijā), kur politiskie lēmumi ir  apturējuši ražošanu.


Törökszentmiklós