Lai vienkāršotu mūsu tīmekļa lapu izmantošanu un piedāvātu saturu, kas pielāgots jūsu interesēm, mēs izmantojam sīkfailus (mūsu un citu pakalpojumu sniedzēju sīkfailus, piemēram, Google Analytics). Vienkārši turpinot lietot mūsu tīmekļa lapas, tiek iestatīti tikai tehniski nepieciešamie sīkfaili; piekrišana nozīmē, ka tiks iekļauti visi sīkfaili (arī mārketinga sīkfaili). Jūsu piekrišana ir brīvprātīga, un jūs to varat jebkurā laikā atsaukt attiecībā uz nākotni.

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

CLAAS mašīnas tagad ir vēl labāk integrētas tīklā

CLAAS mašīnas tagad ir vēl labāk integrētas tīklā

Automātiskā dokumentācija ar 365FarmNet

Parīze, 2019. gada februāris. Telemetrisko datu automātiska interpretācija nodrošina, ka CLAAS iekārtas tagad ir vēl labāk integrētas 365FarmNet tīklā. Tas CLAAS uzņēmumam ir nozīmīgs solis ceļā uz automātiskās dokumentācijas tālāku attīstību.

 Serveris piešķir datus laukam automātiski

Automātiskā dokumentācija ir balstīta uz TELEMATICS. Datu glabātājs mašīnā apkopo attiecīgos CAN kopnes un sensoru datus un pozīciju. Pēc tam CLAAS Communication Module (komunikācijas modulis), izmantojot mobilos radiosakarus, sūta šos datus CLAAS serverim, un serveris vienlaikus no 365FarmNet saņem arī informāciju par lauka robežām. Tas ļauj serverim nodot laukam specifisko informāciju mašīnai un pārraidīt to 365FarmNet tīklam, bet serveris savukārt ļauj pārraidīt laukam specifisko mašīnas informāciju 365FarmNet tīklam, lai lauksaimnieks varētu uzreiz redzēt, kur mašīna ir tikusi izmantota, pievienot papildu informāciju un ātri aizpildīt dokumentāciju. Lauka robežas tiek 365FarmNet tīklā kartētas centrālizēti. Izmaiņas pielāgojas automātiski pat tad, ja dati tiek piešķirti vēlāk.

 Datu drošība ir garantēta

 Jaunā datu apmaiņas sistēma ir droša no vairākiem aspektiem. Atšķirībā no datu pārsūtīšanas caur USB zibatmiņu, datu zuduma vai lietotāja kļūdas risks ir minimāls. Tiek garantēta uzticama jaunāko datu pārraide. Lauksaimnieks pilnībā kontrolē to, kādi dati tiek pārraidīti. Sistēma nodrošina precīzus rezultātus arī tad, ja darbs uz lauka tiek pārtraukts, piemēram, sliktu laikapstākļu dēļ.

 Vairāk datu analīzes iespēju

365FarmNet ļauj viegli pilnveidot datu analīzi un to apstrādi. Piemēram, ražas karte var ātri iedot izejas datus par obligāto mēslošanas līdzekļu reģistrēšanu un to plānošanu. Lauksaimnieks saņem mašīnas datus no lauka un var, piemēram, uz vietas pārbaudīt ražas novākšanas mašīnas pozīciju un statusu. Precīzas ekonomiskās aplēses var veikt, piemēram, ja ir pieejami detalizēti dati par degvielas patēriņu