Ja Jūs “piekrītat”, tad mēs instalējam tehniski nepieciešamās sīkdatnes (ieskaitot no trešajām pusēm), lai piedāvātu ērtāku vietnes lietošanu, uzlabotu mūsu pakalpojumu un pielāgotu to Jūsu interesēm.  Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu šeit. Tehniski nepieciešamās sīkdatnes mēs instalējam arī tad, ja jūs “nepiekrītat”.  

Lai analizētu lietotāja uzvedību, CLAAS izmanto arī "Google Analytics". Google apstrādā Jūsu lietošanas datus, lai CLAAS uzņēmumam sniegtu anonīmu statistiku par lietotāju uzvedību. Google izmanto Jūsu datus arī saviem mērķiem (piemēram, profilēšanai) un apvieno Jūsu datus ar datiem no citiem avotiem. Google var uzglabāt Jūsu datus ārpus Eiropas Savienības, piemēram, ASV – Google LLC. Piekļuve datiem ir gan Google, gan arī valdības aģentūrām. 

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

Preses relīze

CLAAS nodod ekspluatācijā augstplauktu noliktavu

2020. gada janvāris. Hamma, Hārzevinkela. CLAAS Hammā ir atvēris sava centrālā Rezerves daļu loģistikas centra piebūvi. Pēc plānošanas un būvniecības perioda, kas ilga vairāk nekā divus gadus, saskaņā ar grafiku ekspluatācijā ir nodota jaunā augstplauktu noliktavu (high-bay warehouse).

"Mēs esam paplašinājuši savas noliktavas ietilpību, jo mūsu produktu klāsts nemitīgi pieaug un līdz ar to pieaug arī dažādu rezerves daļu daudzums,” saka Loģistikas vadītājs Dītmars Dīzings (Dietmar Düsing).

Lēmums paplašināt loģistikas centru (tā atrodas līdzās A2 automaģistrālei) ar jaunu augstplauktu noliktavu (high-bay warehouse) tika pieņemts 2018. gada vasarā. “Jaunās ēkas platība aizņem aptuveni 11 700 m2, bet tās augstums ir gandrīz 30 m, lai tajā varētu ietilpt pilnībā automātiska augsto plauktu sistēma, kas tagad nodrošina pietiekami daudz vietas aptuveni 58 000 paletēm,” stāsta projekta vadītājs Svens Vāgners (Sven Wagner), aprakstot piebūves izmērus. Grīdai tika piegādāts vairāk nekā 360 kravas automašīnas betona. Tērauda konstrukcijā tika izmantots 1800 tonnas tērauda, un tai bija nepieciešams vairāk nekā 400 000 skrūvju.

The management of CLAAS Service and Parts and Stute Logistics, Thomas Hunsteger-Petermann (Lord Mayor of the City of Hamm), Bernd Ludewig (Group Executive Board) and Cathrina-Claas Mühlhäuser welcomed the guests to the opening of the high-bay warehouse.

Jauna ir arī konveijera tehnoloģija, kas sastāv no elektriskā piekarceļa. Paletes un režģotās kastes noliktavā izvieto deviņi iekrāvēji. Piekarceļš aizvada paletes uz četrām darba stacijām, kur ir iespējams stundā pieņemt līdz pat 320 rezerves daļām, tādējādi divkāršojot līdzšinējo kapacitāti.

"Ar šo investīciju mēs sagatavojam CLAAS Rezerves daļu loģistikas centru tālākai CLAAS koncerna izaugsmei. Piebūve ne tikai paplašina noliktavas platību, bet arī ļaus mums pārstrukturēt noliktavu procesus no apakšas uz augšu. Tas viss tiek darīts, lai pilnveidotu mūsu augstos standartus attiecībā uz rezerves daļu servisu," skaidro Loģistikas vadītājs un CLAAS Service and Parts GmbH valdes loceklis Dītmars Dīzings.

CLAAS uzņēmums Rezerves daļu loģistikas centrā Hammā kopā ar loģistikas partneri Stute Logistics (AG & Co.) KG nodarbina aptuveni 500 darbinieku. Investīcijas jaunajā augstplauktu noliktavā sasniedza vairāk nekā 20 miljonus eiro.