Lai vienkāršotu mūsu tīmekļa lapu izmantošanu un piedāvātu saturu, kas pielāgots jūsu interesēm, mēs izmantojam sīkfailus (mūsu un citu pakalpojumu sniedzēju sīkfailus, piemēram, Google Analytics). Vienkārši turpinot lietot mūsu tīmekļa lapas, tiek iestatīti tikai tehniski nepieciešamie sīkfaili; piekrišana nozīmē, ka tiks iekļauti visi sīkfaili (arī mārketinga sīkfaili). Jūsu piekrišana ir brīvprātīga, un jūs to varat jebkurā laikā atsaukt attiecībā uz nākotni.

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

CLAAS produktu klāstu papildina COATEX plēve

CLAAS produktu klāstu papildina COATEX plēve

Ieviešot ROLLANT 400 UNIWRAP sērijā tīkla un plēves ietīšanas sistēmu, CLAAS tagad piedāvā arī COATEX plēvi, kas vajadzīga jaunajai rituļu ietīšanas metodei. 

COATEX - izcilai lopbarības kvalitātei

Mazāk plēves, vienkāršāka tās likvidēšana

Ietīšanas metode, izmantojot jauno plēvi, ir tāda pati kā parastai ietīšanai ar tīklu, mainās tikai materiāls. Tiklīdz ķīpa presēšanas kamerā ir sasniegusi vajadzīgo izmēru, tā tiek automātiski aptīta ar astoņām COATEX plēves kārtām. Atšķirībā no ietīšanas ar tīklu, plēves kārtas dažus centrimetrus pāriet pāri ķīpas sānu malām. Tas ļauj uz ietīšanas pamatnes ietaupīt vairākas plēves kārtas, kas būs nepieciešamas vēlāk, un arī optimāli pasargā ķīpu malas. Jaunā sistēma samazina darbietilpīgo tīkla un plēves atdalīšanas procesu pēc tam, kad ķīpu taisa vaļā. Tas viss vēl vairāk atvieglo darbu un ļauj tīri un efektīvi atbrīvoties no ķīpu ietīšanas materiāliem.

Labāka ķīpu forma un labāka skābbarības kvalitāte

Praktisks ieguvums ir arī ārkārtīgi uzticamais ietīšanas process ar COATEX. Ķīpas ir blīvi sapakotas, tāpēc ir ievērojami uzlobota ķīpu forma. Milzīgas priekšrocības ir arī ķīpas transportējot un uzglabājot. Straujā un vēl efektīvākā hermētiskā sablīvēšana nodrošina arī optimālu skābēšanas procesu un izcilu lopbarības kvalitāti. 

Pareizais produkts katrai presei

CLAAS COATEX plēvei ir divas versijas – tās abas ir 1400 mm platas, lai uzticami apklātu ķīpu malas. Atkarībā no preses modeļa un ekspluatācijas apstākļiem, klients, piemēram, skābsienam, atšķirībā no mitras skābbarības, var izvēlēties 20 μm biezu plēvi (ruļļa garums 1750 m) vai 17 μm biezu plēvi (ruļļa garums 2000 m).

CLAAS turpinās piegādāt praksē arī pārbaudīto ROLLATEX produktu klāstu un WRAPEX ietīšanas plēves.