Lai vienkāršotu mūsu tīmekļa lapu izmantošanu un piedāvātu saturu, kas pielāgots jūsu interesēm, mēs izmantojam sīkfailus (mūsu un citu pakalpojumu sniedzēju sīkfailus, piemēram, Google Analytics). Vienkārši turpinot lietot mūsu tīmekļa lapas, tiek iestatīti tikai tehniski nepieciešamie sīkfaili; piekrišana nozīmē, ka tiks iekļauti visi sīkfaili (arī mārketinga sīkfaili). Jūsu piekrišana ir brīvprātīga, un jūs to varat jebkurā laikā atsaukt attiecībā uz nākotni.

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

Vienkārši un efektīvi

CLAAS sāk ražot modernizētus frontālos iekrāvējus un ievieš jaunu iesācējlīmeņa sēriju FL E

Hārzevinkela, 2017. gada novembris. CLAAS būvē pats savus frontālos iekrāvējus kopš 2009. finanšu gada. Pieprasījums pēc tiem nepārtraukti pieaug, un šobrīd jau pārdoti vairāk nekā 15 000 CLAAS frontālo iekrāvēju. Vairāk nekā puse no ARION 400 traktoriem ir pārdoti ar rūpnīcā uzstādītiem montāžas kronšteiniem, kas paredzēti frontāliem iekrāvējiem. Ar frontālo iekrāvēju jaunāko paaudzi CLAAS uzskatāmi pierāda savu pieredzi materiālu kraušanā, kurā jau ir plašs lopbarības transporta, lopbarības piekabju, teleskopiski iekrāvēju un riteņiekrāvēju klāsts. Turklāt, ieviešot jauno iesācējlīmeņa FL E sēriju, jau esošās FL un FL C sērijas tagad ir aprīkotas ar daudziem elementiem, kas uzlabo darba komfortu un palielina darbības efektivitāti.

JAUNĀS FRONTĀLO IEKRĀVĒJU SĒRIJAS

Jaunās iesācējlīmeņa sērijas: no FL 40 E līdz FL 100 E

Ar frontālo iekrāvēju FL E CLAAS tagad piedāvā jaunu, trešo sēriju, kas domāta saimniecībām, kur ir vajadzīgs vienkāršs, bet augstas veiktspējas frontālais iekrāvējs izmantošanai ar traktoru, kuru jauda ir no 45 līdz 120 ZS. Frontālos iekrāvējus FL E var uzstādīt ar mehānisku pašlīmeņojošu uzkari, un kurai ir praksē pārbaudītā FITLOCK sistēma ar manuālu bloķēšanu, lai varētu viegli uzstādīt un noņemt celšanas plecus. Automātiskā bloķēšanas sistēma, kas ir agregātu ratiņiem, nodrošina ērtu kausu un citu darba rīku uzstādīšanu. Kad darba agregātu rāmis tiek sagāzts, mehāniskā sistēma automātiski nobloķējas, tāpēc vadītājam nav jākāpj ārā no traktora vēlreiz. Jaunais FL E ir pieejams arī ar papildu hidrauliskiem savienotājiem trešai funkcijai, kas ļauj izmantot greiferus vai citus hidrauliskus darbarīkus. Pieejama arī pārbaudītā SHOCK ELIMINATOR vibrāciju slāpēšanas sistēma, kas pasargā pret lēkāšanos, uz frontālā iekrāvēja pārvadājot smagas kravas.

FL C sērija ar papildu ērtībām

FL C iepriekšējā iesācējlīmeņa sērija ar integrēto mehāniskas darbības pašlīmeņojošu uzkari ir ieguvis daudzas jaunas funkcijas, kas vēl vairāk uzlabo ērtības un ir vēl efektīgāks darbā, un tādējādi tas vēl vairāk ir pietuvināts FL – “top” modeļiem. Līdz ar to šī modeļu sērija ir tikusi paplašināta ar FL 140 C –

modeli, kura kraušanas augstums palielināts līdz 4,5 m. Turklāt hidrauliskās sistēmas vadi visos jaunajos FL C modeļos ir izvadīti rāmja iekšpusē, lai tos nevarētu sabojāt un tiem būtu ilgāks kalpošanas laiks. Tāpat kā FL modelim, arī jaunajam FL C ir balsta kājas, kas zem celšanas pleciem ir nolokāmas. Frontālā iekrāvēja celšanas pleci ir ērti uzstādāmi un noņemami, izmantojot pārbaudīto, pilnīgi automātisko FITLOCK sistēmu. Tāpat modeļus FL un FL 60 C līdz FL 120 C pēc pieprasījuma var aprīkot ar vēl izturīgākiem celšanas pleciem, kas palielinātu kravnesību par aptuveni 300 kg, salīdzinājumā ar standarta versiju.

  FL frontālais iekrāvējs ar jaunu opciju, kas palielina celtspēju

Jaunā FL sērija nodrošina maksimālu aprīkojumu opciju izvēli īpaši smagiem darbiem. Atšķirībā no FL C modeļiem, visi FL frontālie iekrāvēji būs sagatavoti ar jau pazīstamajām veiktspēju uzlabojošām opcijām. Tostarp pārbaudīto PCH hidraulisko pašlīmeņojošo uzkari, ACS automātiskas darbības kausa atpakaļatgriešanas sistēmu un SCS sistēmu, kas trešo funkciju sinhronizē ar iepildīšanu un izgāšanu. SCS sistēma nodrošina papildu ērtības un palielina darba tempus, un ir piemērota darbiem, kur iesaistīti greifera kausi un līdzīgi darbarīki, jo greifera izgāšana un atvēršana nav jāveic secīgi. Modeļus FL 60 -FL 120 tagad pēc pieprasījuma var arī aprīkot ar vēl izturgākiem celšanas pleciem, kas palielinātu kravnesību par aptuveni 300 kg, salīdzinājumā ar standarta versiju.

 Jaunās CLAAS frontālo iekrāvēju sērijas FL, FL C un FL E būs pieejamas sākot ar Agritechnica 2017.