Lai vienkāršotu mūsu tīmekļa lapu izmantošanu un piedāvātu saturu, kas pielāgots jūsu interesēm, mēs izmantojam sīkfailus (mūsu un citu pakalpojumu sniedzēju sīkfailus, piemēram, Google Analytics). Vienkārši turpinot lietot mūsu tīmekļa lapas, tiek iestatīti tikai tehniski nepieciešamie sīkfaili; piekrišana nozīmē, ka tiks iekļauti visi sīkfaili (arī mārketinga sīkfaili). Jūsu piekrišana ir brīvprātīga, un jūs to varat jebkurā laikā atsaukt attiecībā uz nākotni.

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

Universālās četrcilindru klases uzlabojumi

CLAAS uzsācis jaunās ARION 400 sērijas ražošanu

Hārzevinkela, 2017. gada novembris. Pateicoties ARION 400 traktora sērijai, CLAAS ir sekmīgi pieteicis sevi kompaktajā četrcilindru 90-140 ZS traktoru segmentā. Klienti ir augstu novērtējuši ne tikai ļoti plašo modeļu klāstu un ļoti dažādās aprīkojuma opcijas, bet ir arī šo traktoru ērto lietošanu un tādas inovācijas kā PANORAMIC kabīne darbam ar frontālo iekrāvēju. Tagad CLAAS piedāvā ARION 400 sērijas nākamo paaudzi ar jaunām funkcijām un vēl vairāk izvēles opcijām. Tas ietver papildu opciju kabīnei, proti, stiklotu lūku; zemā jumta versiju visos modeļos; bremzēšanas sistēmas automātisku saspiestā gaisa žāvētāju, kā arī jaunu iesācējlīmeņa versiju un visas CIS + sistēmas ērtības.

JAUNAIS ARION 400

Stiklota lūka un zemā jumta versija

Bez jau zināmajām kabīņu opcijām, tostarp daudzo balvu ieguvušai PANORAMIC kabīnei, visi jaunie ARION 400 modeļi, līdz pat jaudīgākajai 140 ZS versijai, tagad ir pieejami zemā jumta versijā, kas šajā segmentā savas formas dēļ ir unikāla. Tas padara traktorus par 14 cm zemākus nekā atbilstīgā standarta versija, tāpēc ar tiem var iebraukt zemās kūtīs vai iekļūt vecākās būvēs. Iepriekš šī jumta versija bija pieejama tikai abiem mazākiem modeļiem. Turklāt visus jaunos modeļus pēc izvēles var aprīkot ar stiklotu jumta lūku, un tā ir pieejama visām augstā un zemā jumta kabīnēm. Stiklotā jumta lūka paplašina vadītāja redzamības lauku virzienā uz augšu, tādējādi atvieglojot darbu ar frontālo iekrāvēju. Turklāt visus ARION 400 modeļus var pašreizējās manuālās gaisa kondicionēšanas sistēmas vietā aprīkot ar automātisko klimata kontroli (izvēles opcija). Lai paplašinātu redzamības lauku, abiem atpakaļskata spoguļiem standartā ir arī platleņķa spoguļi.

 Jaunas aprīkojuma opcijas

Vienkāršiem darbiem saimniecībā vai darbam uz lauka, neizmantojot frontālo iekrāvēju: jaunā sērija ir tikusi paplašināta, iekļaujot tajā ērti vadāmo iesācējlīmeņa versiju bez jau pazīstamās daudzfunkciju vadības sviras. Pirmo reizi visi ARION 400 modeļi ir rūpnīcas komplektācijā pieejami arī ar augstākā līmeņa CIS+ aprīkojumu. CIS+ sistēmā ir CIS krāsu displejs, visaugstākās veiktspējas hidrauliskā aprīkojuma pakotne ar 110 l/min. “load-sensing” sistēmu un līdz pat sešiem hidroizvadiem.

  Bremzēšanas sistēma ar saspiestā gaisa žāvētāju

 Pirmo reizi bremzēšanas sistēmu jebkurā jaunā ARION 400 modelī ir iespējams aprīkot ar saspiestā gaisa žāvētāju, kas sevi jau teicami pierādījis jaunajā lielo traktoru sērijā, ko izstrādājis CLAAS. Saspiestā gaisa žāvētājs automātiski filtrē jebkuru kondensāciju no saspiestā gaisa, pirms tas nonācis akumulatorā, tādējādi novēršot priekšlaicīgu vārstu, cilindru un gaisa resīveru koroziju un kaitējumu, ko varētu radīt ūdens sasalšana. Tas ievērojami palielina bremžu sistēmas ekspluatācijas laiku un to drošību.

 Frontālais iekrāvējs ar hidrauliskās sistēmas tērauda vadiem

Kalpošanas laiku vēl vairāk paildzina, ARION 400 sērijai lietojot jaunās montāžas ierīces – rūpnīcā uzstādītos frontālā iekrāvēja kronšteinus. Vairāk nekā puse no ARION 400 traktoriem, kas atstājuši rūpnīcu, ir ar frontālā iekrāvēja kronšteiniem, bet turpmāk visi hidrauliskie vadi, kas ir ātrdarbīgiem savienotājiem, tiks izgatavoti no tērauda caurulēm. Visiem jaunajiem ARION 430-460 modeļiem HEXASHIFT transmisija, kā arī 16/16 QUADRISHIFT transmisija ir pieejamas kā otrā transmisijas opcija. Pateicoties praksē pārbaudītajai 24/24 HEXASHIFT transmisijai ar četriem automātiskajiem diapazoniem un sešiem "powershift" pārnesumiem, traktori ir ideāli piemēroti transporta darbiem, lai brauktu pa ceļiem un pa lauku.

 Degvielu ekonomējoša kruīza kontroles funkcija

Visi ARION 400 modeļi ar HEXASHIFT transmisiju un krāsu displeju tagad ir pieejami arī ar kruīza kontroles funkciju, ar kuru vadītāja izvēlētais priekšupgaitas ātrums tiek automātiski uzturēts pie optimāliem dzinēja apgriezieniem. Tādēļ dzinējs darbojas neatkarīgi no veicamā darba un vienmēr strādā ar ļoti zemu degvielas patēriņu. Speciālajiem darbiem ARION 400 traktorus var aprīkot arī ar transmisijas jūgvārpstu. Tiem būs arī papildu sakabes opcija – K80 lodes sakabe dīstelē.

 Jaunie CLAAS ARION 400 traktori būs pieejami sākot ar 2018. gada martu.