Ja Jūs “piekrītat”, tad mēs instalējam tehniski nepieciešamās sīkdatnes (ieskaitot no trešajām pusēm), lai piedāvātu ērtāku vietnes lietošanu, uzlabotu mūsu pakalpojumu un pielāgotu to Jūsu interesēm.  Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu šeit. Tehniski nepieciešamās sīkdatnes mēs instalējam arī tad, ja jūs “nepiekrītat”.  

Lai analizētu lietotāja uzvedību, CLAAS izmanto arī "Google Analytics". Google apstrādā Jūsu lietošanas datus, lai CLAAS uzņēmumam sniegtu anonīmu statistiku par lietotāju uzvedību. Google izmanto Jūsu datus arī saviem mērķiem (piemēram, profilēšanai) un apvieno Jūsu datus ar datiem no citiem avotiem. Google var uzglabāt Jūsu datus ārpus Eiropas Savienības, piemēram, ASV – Google LLC. Piekļuve datiem ir gan Google, gan arī valdības aģentūrām. 

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

Precīzās lauksaimniecības konkurss

FARMING BY SATELLITE izsludina ideju konkursu – to sponsorē CLAAS

Starta signāls konkursam FARMING BY SATELLITE (Lauksaimniecība no satelīta) sākās marta vidū, un to CLAAS jau kuro reizi atbalsta kā sponsors. Eiropas GNSS aģentūras (GSA) un Eiropas Vides aģentūras (EVA) iniciētais FARMING BY SATELLITE ir paredzēts jaunajiem lauksaimniekiem, kā arī praktikantiem un studentiem, galvenokārt, IT, mašīnbūves un lauksaimniecības zinātņu jomās. Konkursa mērķis ir nepārtraukti paplašināt GNSS un Zemes novērošanas sistēmu izmantošanu Eiropas un Āfrikas lauksaimniecībā. Tās mērķis ir atbalstīt ilgtspējīgu lauksaimniecības praksi, uzlabot efektivitāti un resursu izmantošanu un tādējādi samazināt ietekmi uz vidi.


Satelītu datu izmantošana ir būtiska, lai sagatavotu lauksaimniecības sektoru pielāgoties globālām problēmām, piemēram, pasaules iedzīvotāju skaita pieaugumam un klimata pārmaiņu sekām. Konkurss FARMING BY SATELLITE ir paredzēts, lai mudinātu jaunos speciālistus, lauksaimniekus un studentus Eiropā radīt jaunus, ilgtspējīgus un videi draudzīgus risinājumus, izmantojot Copernicus Zemes novērošanas programmu, kā arī EGNOS un Galileo satelītu pozicionēšanas sistēmas. 2020. gada konkurss ietver īpašu balvu “Special Africa Prize” par risinājumu, kāds nodrošinātu kontinenta kopienu un valstu īpašās vajadzības un resursus, lai uzlabotu to pašpietiekamību un Āfrikas lauksaimniecībā tiktu panākta ilgtspējīga vietējās lauksaimniecības modernizācija.


 “Kurš gan varēja iedomāties, ka Galilejs un Koperniks būs tie, kuri spēs pārliecināt jaunos lauksaimniekus kļūt par tehnoloģisko risinājumu uzņēmējiem, kas izmantos kosmosa datus, lai ieviestu jauninājumus un tādējādi uzlabotu dzīves kvalitāti? Mums ir vajadzīgi jauni lauksaimnieki, kuri ir novatoriski, lai attīstītu konkurētspējīgu un tai pašā laikā ilgtspējīgu lauksaimniecību. Ir tikai pašsaprotami, ka viņiem jāizmanto kosmosa tehnoloģiju sniegtās iespējas, un mūsu mērķis šajā konkursā ir viņus atbalstīt, lai tiktu sasniegts vislabākais iespējamais risinājums,” sacīja GSA izpilddirektora pienākumu izpildītājs Paskāls Klodels (Pascal Claudel).


Pretendenti var piedalīties kā personas vai kā komanda un no  2020. gada 16. marta līdz 15. jūnijam reģistrēties tiešsaistē. Labākās komandas pēdējā kārtā tiks atlasītas kā finālisti. Kopējā naudas balva 10 000 eiro tiks sadalīta starp četriem labākajiem.

 

2020. gada konkursu FARMING BY SATELLITE sponsorē lauksaimniecības tehnoloģiju ražotājs CLAAS. Pilna informācija par konkursu pieejama vietnē www.farmingbysatellite.eu