Ja Jūs “piekrītat”, tad mēs instalējam tehniski nepieciešamās sīkdatnes (ieskaitot no trešajām pusēm), lai piedāvātu ērtāku vietnes lietošanu, uzlabotu mūsu pakalpojumu un pielāgotu to Jūsu interesēm.  Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu šeit. Tehniski nepieciešamās sīkdatnes mēs instalējam arī tad, ja jūs “nepiekrītat”.  

Lai analizētu lietotāja uzvedību, CLAAS izmanto arī "Google Analytics". Google apstrādā Jūsu lietošanas datus, lai CLAAS uzņēmumam sniegtu anonīmu statistiku par lietotāju uzvedību. Google izmanto Jūsu datus arī saviem mērķiem (piemēram, profilēšanai) un apvieno Jūsu datus ar datiem no citiem avotiem. Google var uzglabāt Jūsu datus ārpus Eiropas Savienības, piemēram, ASV – Google LLC. Piekļuve datiem ir gan Google, gan arī valdības aģentūrām. 

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

Preses relīze

Helmuts Klāss kļūst par akcionāru komitejas goda priekšsēdētāju

CLAAS akcionāru komiteja ir iecēlusi Helmutu Klāsu par goda priekšsēdētāju. Savukārt par jauno priekšsēdētāju tika ievēlēta Katrina Klāsa-Milheuzere, un šo amatu viņa pārņem no tēva.


Helmuts Klāss ir bijis akcionāru komitejas priekšsēdētājs 25 gadus. Šajā laikā CLAAS ir pastiprinājis savu starptautisko klātbūtni ārpus Eiropas. Ir atvērtas jaunas ražošanas un tirdzniecības vietas Indijā, ASV, Krievijā, Ķīnā, Dienvidamerikā un citur. Nozīmīgs stratēģisks solis tika sperts 2003. gadā, iegādājoties franču traktoru ražotāju Renault Agriculture.

Šis periods sakrita arī ar flagmaņa LEXION labības kombaina izstrādi, kas tirgū tika ieviests 1995. gadā. Tas joprojām tiek uzskatīts par progresīvāko un veiktspējīgāko kombainu visā pasaulē, un 2019. gadā tas tika ieviests kā pilnīgi atjaunota mašīna. Vēl viens veiksmes stāsts ir pašgājējsmalcinātājs JAGUAR, ar kuru CLAAS šajā segmentā pacēlās līdz tirgus līdera pozīcijām.

Tagad, līdz ar Katrinas Klāsas-Milheuzeres ievēlēšanu akcionāru komitejas priekšsēdētāja amatā, ir pabeigta pāreja uz trešo paaudzi. Komiteja nosaka ģimenes biznesa stratēģisko virzienu un cieši sadarbojas ar koncerna izpildvaldi. To veido ārējie locekļi Kristians Bēringers  (Christian Boehringer), Dr. Franks Drevess (Dr Frank Dreves,) Arne Lakeits (Arne Lakeit), Gerds Peskess (Gerd Peskes,) Karls-Alberts Bartmers (Carl-Albrecht Bartmer) un ģimenes locekļi Katrina Klāsa-Milheuzere (Cathrina Claas-Mühlhäuser), Dr. Patriks Klāss (Dr Patrick Claas), Volkers Klāss (Volker Claas) un Helmuts Klāss (Helmut Claas).