Ja Jūs “piekrītat”, tad mēs instalējam tehniski nepieciešamās sīkdatnes (ieskaitot no trešajām pusēm), lai piedāvātu ērtāku vietnes lietošanu, uzlabotu mūsu pakalpojumu un pielāgotu to Jūsu interesēm.  Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu šeit. Tehniski nepieciešamās sīkdatnes mēs instalējam arī tad, ja jūs “nepiekrītat”.  

Lai analizētu lietotāja uzvedību, CLAAS izmanto arī "Google Analytics". Google apstrādā Jūsu lietošanas datus, lai CLAAS uzņēmumam sniegtu anonīmu statistiku par lietotāju uzvedību. Google izmanto Jūsu datus arī saviem mērķiem (piemēram, profilēšanai) un apvieno Jūsu datus ar datiem no citiem avotiem. Google var uzglabāt Jūsu datus ārpus Eiropas Savienības, piemēram, ASV – Google LLC. Piekļuve datiem ir gan Google, gan arī valdības aģentūrām. 

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

Press release

Jaunais CEMIS 700 ISOBUS lietojumprogrammām*

Sākot ar 2020. gada vasaru CLAAS pakāpeniski nomainīs vadības termināļus OPERATOR un COMMUNICATOR II pret CEMIS 700. 

Jaunais ISOBUS terminālis ir ne tikai ergonomisks, eleganti melnā krāsā un tam ir gludas virsmas, bet tas izceļas arī ar tā konfigurāciju – desmit ISOBUS cietajiem taustiņiem ar fona apgaismojumu un pagriežamo/piespiežamo taustiņu. Kontrastainajam krāsu displejam ar skārienfunkciju ir 7 collu ekrāns un automātiskā dienas/nakts režīmu pārslēgšana. Displejā var reāllaikā apskatīt attēlojumus no vienas vai divām kamerām, un tos var mainīt ar taustiņu vai automātiski. Tas ļauj operatoram labi pārredzēt svarīgākās pievienotās iekārtas funkcijas vai zonas, kas atrodas aiz mašīnas.

 Aux-O un Aux-N, kā arī UT1 un UT2 funkcijas un ISO 11783 savietojamību ir sertificējis Lauksaimniecības nozares elektronikas fonds (AEF). Papildus valodas iestatīšanai un ekrāna spilgtuma iestatīšanai operators var iestatījumu izvēlnē individuāli pielāgot integrētā skaļruņa skaļumu (informācijai un brīdinājuma signāliem). Tikusi izpildīta arī aizsardzības klase IP 65.

 Sākot ar 2020. gada oktobri CEMIS 700 sākumā būs pieejams kā izvēles aprīkojums DISCO lielā izmēra pļaujmašīnu kombinācijām, ROLLANT 540 rituļu presei, QUADRANT ķīpu presēm un CARGOS iekrāvējpiekabēm.  

* Pašlaik Lielbritānijā nav pieejams


Jaunais CEMIS 700 ir ne tikai ergonomisks, bet tam ir arī 7" skārienekrāna displejs, un to var vadīt ar desmit fona apgaismojuma cietajiem taustiņiem un pagriežamo/piespiežamo taustiņu.