Lai vienkāršotu mūsu tīmekļa lapu izmantošanu un piedāvātu saturu, kas pielāgots jūsu interesēm, mēs izmantojam sīkfailus (mūsu un citu pakalpojumu sniedzēju sīkfailus, piemēram, Google Analytics). Vienkārši turpinot lietot mūsu tīmekļa lapas, tiek iestatīti tikai tehniski nepieciešamie sīkfaili; piekrišana nozīmē, ka tiks iekļauti visi sīkfaili (arī mārketinga sīkfaili). Jūsu piekrišana ir brīvprātīga, un jūs to varat jebkurā laikā atsaukt attiecībā uz nākotni.

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

Mitruma satura noteikšana.

Jaunas mērīšanas ierīces sienam, skābbarībai, salmiem un graudiem.

Profesionāliem salmu piegādātājiem un siena uzglabātājiem galvenais parametrs ir mitruma saturs. Lai noteiktu kvalitātes pakāpi un izlemtu par uzglabāšanas apstākļiem, par pamatu tiek ņemta mitruma vērtība. Domājot par gaidāmo ražas sezonu, CLAAS ir pilnveidojis savas mērīšanas ierīces.

Precīzi nolasījumi, izmantojot automatizētu blīvumu salīdzināšanu

Viena no inovācijām CLAAS jauno produktu klāstā ir  siena, skābbarības un salmu mitruma mērītājs ar  automātisku blīvumu salīdzināšanas funkciju. Lai ievietojamais indikators automātiski nolasītu ķīpas blīvumu, zonde ir aprīkota ar saspiešanas sensoru. Kapacitīvā mērījumā ierīce automātiski pievieno šo skaitli un rezultātu aprēķina, ņemot vērā ķīpas blīvumu. Līdz ar to bieži ne tik precīzos ķīpu blīvuma iestatījumus, kurus iepriekš aprēķinā vajadzēja ievadīt manuāli, tagad veic automātika.

Liela atmiņas kapacitāte un vienkārši atjauninājumi

Integrētā atmiņa nodrošina vietu pavisam 1000 mērījumu nolasījumiem. Izmantojot USB zibatmiņu, nolasītās vērtības var ātri un vienkārši lejupielādēt, bet programmatūru var jebkurā laikā atjaunināt. Izturīgo gumijas pretslīdes aizturi un ilgi kalpojošo zondi var droši izmantot arī ļoti blīvām ķīpām.

 Pateicoties šīm īpašībām, jaunais mitruma mērītājs noteikti noderēs uzņēmumiem, kas nodarbojas ar salmiem un sienu, kā arī profesionāliem prešu operatoriem.

CLAAS tirdzniecības pārstāvji piedāvā ne tikai mitruma mērītājus sienam un salmiem, bet arī dažāda veida graudu mitruma mērītājus – gan samaltiem, gan veseliem graudiem.