Lai vienkāršotu mūsu tīmekļa lapu izmantošanu un piedāvātu saturu, kas pielāgots jūsu interesēm, mēs izmantojam sīkfailus (mūsu un citu pakalpojumu sniedzēju sīkfailus, piemēram, Google Analytics). Vienkārši turpinot lietot mūsu tīmekļa lapas, tiek iestatīti tikai tehniski nepieciešamie sīkfaili; piekrišana nozīmē, ka tiks iekļauti visi sīkfaili (arī mārketinga sīkfaili). Jūsu piekrišana ir brīvprātīga, un jūs to varat jebkurā laikā atsaukt attiecībā uz nākotni.

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

SIMA jaunumi: EASY on-board aplikācija

SIMA jaunumi: EASY on-board aplikācija

EASY on-board aplikācija tagad ar Task Controller basic

Parīze, 2019. gada februāris. Mašīnas tagad var vadīt ar iPad caur ISOBUS, izmantojot CLAAS EASYon-board aplikāciju. Tagad šajā lietotnē ir pieejama arī dokumentācijas funkcija ISOBUS Task Controller basic (TC BAS). Pateicoties 365FarmNet, ir iespējams ērti tiešsaistē veikt savienojumu ar darba uzskaiti un dokumentāciju.

 

ISOBUS Task Controller funkcija savieno Farm Management sistēmas

EASY on-board aplikācija tagad piedāvā dokumentācijas funkciju TC BAS, izmantojot jebkuras AEF sertificētas lauka kartes. Darbu datu apmaiņa notiek ISO-XML formāta failā, tos sūtot pa e-pastu. Tāpēc tagad paredzēto darba failu var importēt lietotnē vai gatavu pasūtījumu eksportēt uz Farm Management saimniecības pārvaldības sistēmu tālākai apstrādei. TC BAS funkcija EASY on-board aplikācijā ir AEF sertificēta, un tas nozīmē, ka tā ir saderīga ar jebkuru AEF sertificētu Farm Management programmatūru. Savietojamību var pārbaudīt AEF ISOBUS datu bāzē (www.aef-isobus-database.org).

 

Vienkārša dokumentācija ar 365FarmNet

Plašāks funkciju klāsts ir pieejams, ja EASY on-board lietotne ir piesaistīta 365FarmNet tīklam. Datu apmaiņa notiek internetā, un nav jāsūta e-pasta pielikumi. Tas ļauj 365FarmNet tīklā izveidot jaunus darbus, tad piekļūt tiem un apstrādāt tos lietotnē. Vai arī var izveidot, apstrādāt un saglabāt jaunus darbus lietotnē un pēc tam tos apskatīt 365FarmNet tīklā. Līdz ar to ir mazāk jāvelta laiks dokumentēšanai, turklāt to var veikt uzreiz no mašīnas.

 

Pārveidojiet iPad par ISOBUS termināli

EASY on-board lietotne pārvērš iPad par ISOBUS termināli (UT). Vienīgais, kas nepieciešams, ir: planšetdators ar aplikāciju, kabīnes stiprinājums planšetdatora turēšanai un CLAAS bezvadu interfeiss (CWI). CWI bezvadu režīmā savieno iPad ar ISOBUS, ļaujot operatoram vadīt izvēlētās funkcijas tieši no mašīnas, izmantojot iPad. ISOBUS funkciju taustiņus traktorā vai uz vadības sviras ir iespējams arī konfigurēt, izmantojot kabīnē esošo ISOBUS papildfunkciju (AUX-O). Vecākiem traktoriem savienošanai ar ISOBUS var iegādāties savienojumu komplektu.