Lai vienkāršotu mūsu tīmekļa lapu izmantošanu un piedāvātu saturu, kas pielāgots jūsu interesēm, mēs izmantojam sīkfailus (mūsu un citu pakalpojumu sniedzēju sīkfailus, piemēram, Google Analytics). Vienkārši turpinot lietot mūsu tīmekļa lapas, tiek iestatīti tikai tehniski nepieciešamie sīkfaili; piekrišana nozīmē, ka tiks iekļauti visi sīkfaili (arī mārketinga sīkfaili). Jūsu piekrišana ir brīvprātīga, un jūs to varat jebkurā laikā atsaukt attiecībā uz nākotni.

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

Preses relīze

Trīs sudraba medaļas par CLAAS inovācijām

Agritechnica ietvaros DLG piešķīris sudraba medaļas trim CLAAS inovācijām.  Divas no tām saņēmusi jaunā LEXION sērija – APS SYNFLOW WALKER kulšanas sistēma un automātiskā salmu smalcinātāja regulēšanas iekārta CEMOS AUTO CHOPPING.  Trešo medaļu saņēmusi CEMOS AUTO PERFORMANCE sistēma, kas kontrolē pašgājējsmalcinātāja JAGUAR dzinēja jaudu un pārvietošanās ātrumu.


APS SYNFLOW WALKER kulšanas sistēma

Kratītāju tehnoloģijas tālāka attīstība ir ierobežota kombaina izmēros. CLAAS ar APS SYNFLOW WALKER kulšanas un separācijas sistēmu ir panācis vienmērīgu un lineāru materiāla plūsmu, palielinot kratītāja kombaina veiktspējas rādītājus un tajā pašā laikā nodrošinot saudzīgu ietekmi uz salmu kvalitāti

CEMOS AUTO CHOPPING taupa degvielu un optimizē smalcināšanas rezultātu.

CLAAS turpina CEMOS AUTO (automātiska kombaina regulēšanas sistēma) tālāku iespēju izmantošanu. Salmu smalcināšanas kvalitāte kļūst arvien aktuālāka jebkuram lauksaimniekam. Bet visus laiku maksimālas smalcināšanas jaudas izmantošana prasa enerģiju, un tas palielina izmaksas. CLAAS AUTO CHOPPING sistēma rūpēsies par optimālu smalcināšanas kvalitāti automātiski, visu darba laiku. Kombaina padeves kamerā uzstādītais mitruma sensors regulēs smalcinātāja pret-griezēja nažu un beržu stāvokļus, tādējādi pielāgojoties mainīgajiem darba apstākļiem visā ražas novākšanas periodā. Sistēma nodrošina arī regulāru tīrīšanas funkciju mehānismos un arī drošības funkciju – automātisku nažu izslēgšanu, ja pastāv aizsprostošanās draudi.


CEMOS AUTO PERFORMANCE - dzinēja jaudas un pārvietošanās ātruma kontrole 

CLAAS attīsta CEMO AUTO darbību arī JAGUAR produktos. Lopbarības novākšanas kombainos CEMOS AUTO rūpējas par maksimāli efektīvu jaudas izmantošanu materiāla smalcināšanai. Vienlaikus tiek ņemti vērā un automātiski salāgoti trīs veiktspējas parametri, materiāla caurplūde, pieprasītais kustības ātrums un nepaciešamā dzinēja jauda. Sistēmas darbība nodrošina vienmērīgu smalcināšanas procesu un degvielas ekonomiju līdz 15%.


CLAAS Group, Corporate Communications

Please adress further enquiries to pr@claas.com