Ja Jūs “piekrītat”, tad mēs instalējam tehniski nepieciešamās sīkdatnes (ieskaitot no trešajām pusēm), lai piedāvātu ērtāku vietnes lietošanu, uzlabotu mūsu pakalpojumu un pielāgotu to Jūsu interesēm.  Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu šeit. Tehniski nepieciešamās sīkdatnes mēs instalējam arī tad, ja jūs “nepiekrītat”.  

Lai analizētu lietotāja uzvedību, CLAAS izmanto arī "Google Analytics". Google apstrādā Jūsu lietošanas datus, lai CLAAS uzņēmumam sniegtu anonīmu statistiku par lietotāju uzvedību. Google izmanto Jūsu datus arī saviem mērķiem (piemēram, profilēšanai) un apvieno Jūsu datus ar datiem no citiem avotiem. Google var uzglabāt Jūsu datus ārpus Eiropas Savienības, piemēram, ASV – Google LLC. Piekļuve datiem ir gan Google, gan arī valdības aģentūrām. 

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

Press release

XERION ar četrām kāpurķēdēm un Stage V dzinējiem

CLAAS laiž klajā XERION TRAC TS ar četrām kāpurķēdēm. Šai traktoru līnijai ir arī Stage V dzinēji un CEBIS ar skārienekrāna vadību. Jaunais XERION 4200 aizstāj XERION 4000.

XERION TRAC TS ar jaudu līdz 530 ZS

Jaunās sistēmas kāpurķēžu traktori ir pieejami šādās versijās: XERION TRAC TS 5000 un 4500 ar 530 ZS/390 kW vai 490 ZS/360kW. Nīderlandes ražotāja Zuidberg kāpurķēžu sistēma ir aprīkota ar CAMSO 30”/762 mm platām kāpurķēdēm. Tas palielina mašīnas balstvirsmu par 25%, salīdzinājumā ar vienu lielākā izmēra riepu. Ķēdes paredzētas, lai nodrošinātu uzticamu vilces jaudu un līdz minimumam samazinātu spiedienu uz virsmu gandrīz visos apstākļos. Šīs kāpurķēdes ir aprīkotas ar svārstveida piekares sistēmu, un tās perfekti piekļaujas reljefam, bet kombinējot ar kabīnes piekari, nodrošina augsta līmeņa komfortu.

XERION TRAC TS pašsvars ir 24 t. Maksimālais pieļaujamais mašīnas bruto svars uz ceļa ir 30 t. Turklāt visām mašīnas versijām ārējais platums ir mazāks par 3 m.


Jaunais XERION 4200 nodrošina lielāku dzinēja jaudu

MTU OM 470 palielina jaunā XERION 4200 dzinēja veiktspēju tikai par 30 ZS, salīdzinājumā ar XERION 4000, un tā sasniedz 462 ZS/340 kW. Tas traktoram nodrošina ievērojami lielāku rezerves jaudu, lai darbinātu papildu aprīkojumu, piemēram, izkliedējot kūtsmēslus. Pārejot uz jauno emisijas standartu, XERION 5000 un 4500 ar MTU OM 471 ir arī lielāki griezes momenti dzinēja zemāko un vidējo apgriezienu diapazonā. 

Izplūdes gāzu pēcapstrādes sistēma, kas ietver DOK, DDF un SCR, ir ērti izvietota traktora esošajās kontūrās. Tas nodrošina, ka emisijas kontroles tehnoloģija jaunajos XERION modeļos nekādā veidā netraucē redzamību.

Jaunu dzinēju apkopes intervāls ir līdz 1000 stundām, kas ir divreiz garāks nekā tas ir iepriekšējās sērijās. Eļļas tausts ir aizstāts ar sensoru; eļļas līmenis un nepieciešamais papildināšanas daudzums tagad tiek parādīts CEBIS ekrānā.


Jaunajā elkoņbalstā iekļauts CEBIS ar skārienekrāna vadību

Kabīnē tagad ir elkoņbalsts ar CMOTION daudzfunkciju vadības sviru un skārienekrāna CEBIS – tie jau ir pazīstami, jo ar tiem ir aprīkoti arī AXION un ARION. 12 collu displejs sniedz skaidru pārskatu par visiem galvenajiem mašīnas iestatījumiem un ļauj tieši piekļūt stūrēšanas, transmisijas un hidrauliskās sistēmas iestatījumiem. Vadīt ir iespējams ne tikai ar skārienekrānu, bet arī ar brīvi piešķiramiem funkciju taustiņiem uz CMOTION vadības sviras un uz elkoņbalsta. Jaunajā sākumekrānā ar vienu acu uzmetienu var redzēt visus individuāli piešķirtos funkciju taustiņus, un tas ļauj, neizkāpjot no kabīnes, ātri pārbaudīt dzinēja eļļas līmeni. Individuālos iestatījumus ir iespējams saglabāt USB atmiņā un pārsūtīt tos uz citu XERION.