Lai vienkāršotu mūsu tīmekļa lapu izmantošanu un piedāvātu saturu, kas pielāgots jūsu interesēm, mēs izmantojam sīkfailus (mūsu un citu pakalpojumu sniedzēju sīkfailus, piemēram, Google Analytics). Vienkārši turpinot lietot mūsu tīmekļa lapas, tiek iestatīti tikai tehniski nepieciešamie sīkfaili; piekrišana nozīmē, ka tiks iekļauti visi sīkfaili (arī mārketinga sīkfaili). Jūsu piekrišana ir brīvprātīga, un jūs to varat jebkurā laikā atsaukt attiecībā uz nākotni.

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

Juridiskā informācija/ Datu aizsardzība.

Privātuma politika

Tīmekļa vietnes claas.lv uzturētājs un personas datu pārzinis ir tehnikas CLAAS ražotāja dīleris Latvijas Republikā: SIA Konekesko Latvija, reģistrācijas numurs 40003450717 (turpmāk tekstā – Konekesko), juridiskā adrese: Rīga, Tīraines iela 15, LV-1058, Latvija, tālr. numurs: 67064300 Apmeklējot interneta vietni claas.lv, klienta personas dati tiks apstrādāti atbilstoši šiem noteikumiem.

Personas datu aizsardzība

Personas dati ir informācija, kas attiecas uz konkrētu identificējamu fizisku personu. Informācija, kas nav saistīta ar jūsu identitāti (piemēram, statistikas dati par tīmekļa vietņu izmantošanu), nav personas dati. Šo vietni jūs variet apmeklēt, nesniedzot informāciju par savu identitāti. Tomēr, ja vēlaties pieprasīt informāciju no Konekesko, jums tiks lūgts sniegt savu vārdu un citus personas datus. Pirms norādiet savus personas datus, iepazīstieties ar mūsu privātuma politiku un personas datu aizsardzības noteikumiem.  

Mēs apkoposim un izmantosim personas datus saskaņā normatīvajiem aktiem, kas ir saistoši Latvijas Republikā un reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību.

Personas datu apstrādes mērķis

Konekesko izmantos jūsu sniegtos personas datus, lai atbildētu uz jūsu pieprasījumiem, apstrādātu jūsu pasūtījumus vai sniegtu jums piekļuvi noteiktai informācijai vai piedāvājumiem.

Klientu attiecību uzturēšanas nolūkā Konekesko var izmantot personas datus, lai informētu klientu par noderīgiem piedāvājumiem, kā arī personas dati var tikt izmantoti, lai veiktu tiešsaistes aptaujas klientu apkalpošanas uzlabošanas nolūkā. Personas dati tiks aizsargāti, lai datu piekļuve būtu tikai atbildīgajiem Konekesko darbiniekiem. Personas dati netiks nodoti trešajām personām.

Datu pārraide statistikas mērķiem

Tehnisku iemeslu dēļ jūsu interneta pārlūks automātiski pārsūta datus uz mūsu tīmekļa serveri, piekļūstot mūsu vietnei. Tas ietver datumu un laiku, ielādēto failu, datu apjomu, kas nosūtīts, pārlūkprogrammas veidu un versiju, operētājsistēmu un jūsu IP adresi. Šie dati tiek glabāti atsevišķi no citiem datiem. Šī informācija nav attiecināma uz identificējamu personu, tādēļ tie nav personas dati. Minēto datu pārraides rezultātā iegūtā informācija tiks izmantota tikai vietnes apmeklējumu statistikas veidošanai. Statistikas dati var tikt nodoti CLAAS tehnikas ražotājam CLAAS KGaA mbH statistikas veidošanai un apkopošanai.

Personas datu izmantošana

Personas datu apkopošana, uzglabāšana un izmantošana tiks veikta tikai atbilstoši privātuma politikā norādītajam mērķim. Atsevišķos gadījumos, pēc tiesībaizsardzības iestāžu pieprasījuma, personas dati var tikt nodoti kompetentajām iestādēm, ciktāl tas nepieciešams tiesību aizsardzībai, kā arī drošības un intelektuālā īpašuma aizsardzībai. 

SĪKDATNES (cookies)

Lai paplašinātu mūsu tīmekļa vietnes funkcionalitāti un padarītu tās lietošanu ērtāku, mēs izmantojam tā sauktās sīkdatnes. Sīkdatnes ir sīkas teksta datnes, ko tīmekļa pārlūkprogramma saglabā tīmekļa lietotāja datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī. Sīkdatnes nevāc informāciju, kas ļautu identificēt vietnes apmeklētāju, tomēr sīkdatnes ļauj iegūt informāciju par to, kā tiek izmantotas tīmekļa vietnes, ļauj apkopot vispārīgu informāciju par tīmekļa vietnes apmeklētāju uzvedību, vietnē pavadīto laiku. Dati ir anonīmi, tomēr, ja jūs nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai, jums ir iespēja novērst sīkdatņu saglabāšanu datorā, izmantojot atbilstošus iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Tomēr jāņem vērā, ka noraidot sīkdatnes, var rasties kļūdas un var samazināties mājas lapas izmantošanas iespējas.

 

Atbildība par saitēm uz citām vietnēm

Vietnē var būt izvietotas saites uz citām, trešo personu interneta vietnēm. Izmantojot šādas saites, lietotājam ir pienākums pirms to lietošanas iepazīties ar šādas vietnes izmantošanas noteikumiem. Konekesko nekontrolē trešo personu interneta vietņu saturu, kam var piekļūt caur norādītajām saitēm un Konekesko nav atbildīgs par šādu interneta vietņu saturu.

Piekļuve saviem datiem

Vietnes lietotājam ir tiesības piekļūt saviem personas datiem, nosūtot attiecīgu pieprasījumu uz e-pasta adresi: info@kesko.lv , lai noskaidrotu normatīvajos aktos noteikto informāciju par personas datiem, kas pieejami datu pārzinim. Lietotājam ir tiesības pieprasīt, lai viņa personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši, nepatiesi, vai arī tie vairs nav nepieciešami vākšanas mērķiem.

Kontaktinformācija

Ja jums rodas jautājumi, komentāri, sūdzības vai informācijas pieprasījumi saistībā ar mūsu privātuma politiku un jūsu nodoto personas datu apstrādi, variet rakstīt uz mūsu e-pasta adresi: info@kesko.lv