Ja Jūs “piekrītat”, tad mēs instalējam tehniski nepieciešamās sīkdatnes (ieskaitot no trešajām pusēm), lai piedāvātu ērtāku vietnes lietošanu, uzlabotu mūsu pakalpojumu un pielāgotu to Jūsu interesēm.  Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu šeit. Tehniski nepieciešamās sīkdatnes mēs instalējam arī tad, ja jūs “nepiekrītat”.  

Lai analizētu lietotāja uzvedību, CLAAS izmanto arī "Google Analytics". Google apstrādā Jūsu lietošanas datus, lai CLAAS uzņēmumam sniegtu anonīmu statistiku par lietotāju uzvedību. Google izmanto Jūsu datus arī saviem mērķiem (piemēram, profilēšanai) un apvieno Jūsu datus ar datiem no citiem avotiem. Google var uzglabāt Jūsu datus ārpus Eiropas Savienības, piemēram, ASV – Google LLC. Piekļuve datiem ir gan Google, gan arī valdības aģentūrām. 

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

CLAAS Service & Parts

Lai jūs atbalstītu visu laiku.

CLAAS serviss nenozīmē tikai papildinājumu – tā ir daļa no pakotnes, uz kuru jūs vienmēr varat paļauties.

CLAAS Service & Parts

Lai jūs atbalstītu visu laiku.

CLAAS serviss nenozīmē tikai papildinājumu – tā ir daļa no pakotnes, uz kuru jūs vienmēr varat paļauties.

Tiek ņemtas vērā jūsu prasības.

Sākot ar CLAAS mašīnu, kas ir uz lauka, līdz pat sīkākai ikdienas vajadzībai, kas nepieciešama jūsu uzņēmumā: lai rūpīgi iesētais dotu ražu un lai viss saimniecībā ritētu nevainojami, ir jāiedarbojas daudziem, lieliem un maziem elementiem. Dienu pēc dienas, minūti pēc minūtes – ar visaugstāko iespējamo uzticamības pakāpi.

Mums ir viss, kas nepieciešams jūsu saimniecībai.

Ar mūsu visaptverošo servisa un rezerves daļas pakotni mēs esam gatavi jums palīdzēt un izpildīt jūsu prasības jebkādā situācijā.

Mēs skatāmies nākotnē.

Plānota apkope, precīza diagnostika (ieskaitot attālinātu problēmu novēršanu), augsta gatavība ekspluatācijai un praktisks, personalizēts atbalsts – CLAAS Service & Parts, pateicoties šīm īpašībām, sniedz jums pārliecību, ka esat izdarījis pareizus, drošus ieguldījumus.

Mēs domājam un rīkojamies tāpat kā jūs.

Mūsu sniegto atbalstu nodrošina pasaules līmeņa ekspertu komanda, kas domā un darbojas atbilstoši jūsu biznesa prasībām, kā arī visaptverošs produktu klāsts ar CLAAS ORIGINAL PARTS un CLAAS FARM PARTS, kas aptver visas lauksaimnieciskās darbības jomas. Lai jūs atbalstītu visu laiku.