Ja Jūs “piekrītat”, tad mēs instalējam tehniski nepieciešamās sīkdatnes (ieskaitot no trešajām pusēm), lai piedāvātu ērtāku vietnes lietošanu, uzlabotu mūsu pakalpojumu un pielāgotu to Jūsu interesēm.  Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu šeit. Tehniski nepieciešamās sīkdatnes mēs instalējam arī tad, ja jūs “nepiekrītat”.  

Lai analizētu lietotāja uzvedību, CLAAS izmanto arī "Google Analytics". Google apstrādā Jūsu lietošanas datus, lai CLAAS uzņēmumam sniegtu anonīmu statistiku par lietotāju uzvedību. Google izmanto Jūsu datus arī saviem mērķiem (piemēram, profilēšanai) un apvieno Jūsu datus ar datiem no citiem avotiem. Google var uzglabāt Jūsu datus ārpus Eiropas Savienības, piemēram, ASV – Google LLC. Piekļuve datiem ir gan Google, gan arī valdības aģentūrām. 

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

Contact form

Lūdzu, ievadiet savus personas datus.
Šī informācija tiek sniegta brīvprātīgi un tiek izmantota tikai, lai palīdzētu mums atbildēt uz Jūsu jautājumiem pēc būtības.
Lūdzu, norādiet savu nodarbošanos
* Obligāts lauks
Paziņojums datu aizsardzību:
Informāciju, kuru Jūs mums izpaužat, CLAAS KGaA mbH izmantos mārketinga, aģitācijas, apskatu veidošanas un informatīviem nolūkiem. Jūsu dati netiks nodoti trešajām personām. Tos nedrīkst izmantot arī pakalpojumu sniedzēji, kas rīkojas CLAAS KGaA mbH vārdā, kā arī trešās personas, tādas kā CLAAS tirdzniecības aģentu organizācija vai CLAAS Group uzņēmumi. Sīkāku informāciju par datu aizsardzību var atrast mūsu mājaslapas datu aizsardzības sadaļā.