Ja Jūs “piekrītat”, tad mēs instalējam tehniski nepieciešamās sīkdatnes (ieskaitot no trešajām pusēm), lai piedāvātu ērtāku vietnes lietošanu, uzlabotu mūsu pakalpojumu un pielāgotu to Jūsu interesēm.  Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu šeit. Tehniski nepieciešamās sīkdatnes mēs instalējam arī tad, ja jūs “nepiekrītat”.  

Lai analizētu lietotāja uzvedību, CLAAS izmanto arī "Google Analytics". Google apstrādā Jūsu lietošanas datus, lai CLAAS uzņēmumam sniegtu anonīmu statistiku par lietotāju uzvedību. Google izmanto Jūsu datus arī saviem mērķiem (piemēram, profilēšanai) un apvieno Jūsu datus ar datiem no citiem avotiem. Google var uzglabāt Jūsu datus ārpus Eiropas Savienības, piemēram, ASV – Google LLC. Piekļuve datiem ir gan Google, gan arī valdības aģentūrām. 

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

About CLAAS

CLAAS is a family business founded in 1913 and is one of the world's leading manufacturers of agricultural engineering equipment. The company, with corporate headquarters in Harsewinkel, Westphalia, is the European market leader in combine harvesters. CLAAS is the world leader in another large product group, self-propelled forage harvesters. CLAAS is also a top performer in world-wide agricultural engineering with tractors, agricultural balers and green harvesting machinery. The CLAAS product portfolio also includes state-of-the-art farming information technology. CLAAS employs 11,400 workers worldwide and reported a turnover of 4.0 billion euros in the 2020 financial year.

SIA Baltic Agro Machinery

Baltic Agro Machinery ir vadošo lauksaimniecības, mežsaimniecības , celtniecības un celu būves tehnikas zīmolu - CLAAS, LEMKEN, BOGBALLE, UMEGA AGRO, HE-VA, PONSSE, KUBOTA, KOBELCO, DYNAPAC oficiālais pārstāvis Latvijā ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. 

Uzņēmums nodrošina pārdotās tehnikas pēcpārdošanas apkalpošanu (servisu) un rezerves daļu piegādi, kā arī lietotas tehnikas tirdzniecību.

Baltic Agro Machinery Latvijā ir 6 tirdzniecības un servisa centri  -  Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Jēkabpilī , Rēzeknē un Kuldīgā.

SIA Baltic Agro Machinery Latvijā darbojas kopš 1999.gada. No darbības sākuma īdz 2008.gadam kā SIA Kesko Agro Latvija, no 2008. līdz 2020.gadam kā Konekesko Latvija, no 2020.gada 16.aprīļa, saistībā ar pāreju "DA Agravis Machinery Holding" AS (Dānija) īpašumā  - ar nosaukumu SIA Baltic Agro Machinery.

Baltic Agro Machinery  ir Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras un Lauksaimniecības tehnikas tirgotāju un ražotāju asociācijas biedrs.