Ja Jūs “piekrītat”, tad mēs instalējam tehniski nepieciešamās sīkdatnes (ieskaitot no trešajām pusēm), lai piedāvātu ērtāku vietnes lietošanu, uzlabotu mūsu pakalpojumu un pielāgotu to Jūsu interesēm.  Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu šeit. Tehniski nepieciešamās sīkdatnes mēs instalējam arī tad, ja jūs “nepiekrītat”.  

Lai analizētu lietotāja uzvedību, CLAAS izmanto arī "Google Analytics". Google apstrādā Jūsu lietošanas datus, lai CLAAS uzņēmumam sniegtu anonīmu statistiku par lietotāju uzvedību. Google izmanto Jūsu datus arī saviem mērķiem (piemēram, profilēšanai) un apvieno Jūsu datus ar datiem no citiem avotiem. Google var uzglabāt Jūsu datus ārpus Eiropas Savienības, piemēram, ASV – Google LLC. Piekļuve datiem ir gan Google, gan arī valdības aģentūrām. 

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

Preses relīze

CLAAS kombains : zelta cienīgs dizains.

2020.gada sākumā jaunā LEXION paaudze ieguva iF GOLD AWARD 2020 apbalvojumu. CLAAS dizaineri Alens Blinds (Alain Blind) un Tomass Vagners (Thomas Wagner) tikko kā saņēmuši pašu balvu. 

Tā tika sūtīta pa pastu, jo pandēmijas dēļ svinīgā apbalvošanas ceremonija, kas bija paredzēta Frīdrihštates pilī, Berlīnē, bija jāatceļ.

Jaunais LEXION iekaroja žūrijas simpātijas prestižās starptautiskās dizaina balvas  kategorijā “Produkts”, pateicoties optimālajai ergonomijas un dizaina kombinācijai. Pilnībā stiklotā kabīne, kas operatoram sniedz labu redzamību uz visām pusēm, lielāks graudu bunkurs, kas nodrošina augstāku produktivitāti, ir īpaši svarīgi faktori, kas nodrošina LEXION vietu uz uzvarētāju podesta augstākā pakāpiena. “LEXION ir pirmais CLAAS modelis ar uzņēmuma unikālo “Y” dizainu, kam ticis šāds gods”, saka Alens Blainds, kurš ir atbildīgs par CLAAS dizainu. “”Y” dizains piemīt visām jaunajām CLAAS pašgājējmašīnām un tas iemieso dinamiku un spēku”.


Šī bija pirmā reize, kad CLAAS korporatīvā industriālā dizaina komanda pietiecās balvai un saņēma ne tikai vienkāršu apbalvojumu, bet tieši zelta kategoriju. iF GOLD AWARD ir īpaša papildu balva, to konkurences cīņā piešķir produktiem, kuru atzītu dizaineru un uzņēmēju žūrija atzīst par īpaši iespaidīgiem. Tikai 75 no aptuveni 1500 uzarētājiem saņēma zeltu. Tādējādi balva ir simbols izciliem dizaina sasniegumiem un jaunievedumiem.

iF DESIGN AWARD ir pasaulē atzīta dizaina balva un kopš 1953.gada tiek piešķirta katru gadu izmeklētiem industriāliem produktiem. Šogad pieteikumi bija iesniegti pāri par 7000 vienībām no vairāk nekā 50 valstīm.