Ja Jūs “piekrītat”, tad mēs instalējam tehniski nepieciešamās sīkdatnes (ieskaitot no trešajām pusēm), lai piedāvātu ērtāku vietnes lietošanu, uzlabotu mūsu pakalpojumu un pielāgotu to Jūsu interesēm.  Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu šeit. Tehniski nepieciešamās sīkdatnes mēs instalējam arī tad, ja jūs “nepiekrītat”.  

Lai analizētu lietotāja uzvedību, CLAAS izmanto arī "Google Analytics". Google apstrādā Jūsu lietošanas datus, lai CLAAS uzņēmumam sniegtu anonīmu statistiku par lietotāju uzvedību. Google izmanto Jūsu datus arī saviem mērķiem (piemēram, profilēšanai) un apvieno Jūsu datus ar datiem no citiem avotiem. Google var uzglabāt Jūsu datus ārpus Eiropas Savienības, piemēram, ASV – Google LLC. Piekļuve datiem ir gan Google, gan arī valdības aģentūrām. 

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

Preses relīze

Dr Martīns von Hoiningens-Hīne vadīs globālo CLAAS traktoru biznesu

Sākot ar 2021. gada 1. aprīli CLAAS valdei pievienosies Dr Martīns von Hoiningens-Hīne (Dr von Hoyningen-Huene) un būs atbildīgs par traktoru biznesa nodaļu un CLAAS Industrietechnik GmbH.


"Mēs esam priecīgi, ka varējām piesaistīt mūsu traktoru biznesam vadītāju ar tik milzīgu pieredzi nozarē kā Dr von Hoiningenu-Hīni,” saka CLAAS valdes priekšsēdētājs Tomass Bēks.

Von Hoiningens-Hīne ir pabeidzis Karlsrūes Universitāti un ENSAM Grande Ecole Parīzē, kur viņš studējis mašīnbūvi, kā arī ir ieguvis doktora grādu Zīgenas Universitātē. Savu profesionālo karjeru viņš ir sācis kā biznesa konsultants un projektu vadītājs uzņēmumā McKinsey & Company Štutgartē. No 2004. līdz 2008. gadam viņš ir strādājis Freudenberg Group; nesen kā Freudenberg IT izpilddirektors. Pēc pievienošanās John Deere 2009. gadā von Hoiningens-Hīne ir strādājis kā attīstības vadītājs un bija atbildīgs par tā globālo traktoru sēriju 6B un 6D/E. 2014. gadā viņš vispirms tika iecelts par Maschinenfabrik Kemper (kas ir daļa no John Deere) rūpnīcas vadītāju, bet pēc tam par izpilddirektoru. Kopš 2018. gada februāra Dr von Hoiningens-Hīne vada John Deere rūpnīcu Arc-lès-Gray Francijā