Lai vienkāršotu mūsu tīmekļa lapu izmantošanu un piedāvātu saturu, kas pielāgots jūsu interesēm, mēs izmantojam sīkfailus (mūsu un citu pakalpojumu sniedzēju sīkfailus, piemēram, Google Analytics). Vienkārši turpinot lietot mūsu tīmekļa lapas, tiek iestatīti tikai tehniski nepieciešamie sīkfaili; piekrišana nozīmē, ka tiks iekļauti visi sīkfaili (arī mārketinga sīkfaili). Jūsu piekrišana ir brīvprātīga, un jūs to varat jebkurā laikā atsaukt attiecībā uz nākotni.

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

Jauna vadības strūktūra CLAAS uzņēmumā

Jauna vadības strūktūra CLAAS uzņēmumā

Hārzevinkela, 2019. gada 28. jūnijs. CLAAS, kas ir viens no pasaules vadošajiem lauksaimniecības tehnikas ražotājiem, jaunā saimnieciskā darbības gadā, 2019. gada 1. oktobrī maina savu vadības struktūru un ievieš izpilddirektora amatu. 

“Šīs būtiskās izmaiņas ļaus CLAAS panākt vēl labākus un ātrākus lēmumu pieņemšanas procesus un šajā strauju pārmaiņu laikā palielināt mūsu elastību”, skaidro CLAAS padomes priekšsēdētāja Katrina Klāsa-Milheuzere.  

Jauno izpilddirektora amatu ieņems Tomass Bēks (Thomas Böck), kurš koncerna valdē būs atbildīgs par Tehnoloģiju un sistēmu nodaļu.

Hermanis Lohbeks (Hermann Lohbeck), kurš iepriekš bija koncerna valdes priekšsēdētājs un bija atbildīgs par lopbarības novākšanas tehniku, stratēģiju un korporatīvajiem sakariem, jaunā biznesa gada sākumā ir izvēlējies atstāt uzņēmumu un pieņemt jaunus izaicinājumus.

 „Pateicoties savai degsmei un kaislībai uz lauksaimniecības tehnoloģijām, Hermanis Lohbeks ir sniedzis lielu ieguldījumu uzņēmuma panākumu gūšanā. Mēs vēlētos viņam pateikties par 20 gadu ilgu darbu, ko viņš veltījis, strādājot dažādos vadošos amatos, tostarp piecus gadus valdes sastāvā”, saka Katrina Klāsa-Milheuzere. “Ar Tomasu Bēku kā nākamo izpilddirektoru mēs esam uzņēmumā aizpildījuši jauno pozīciju ar dinamisku personību, kurš šajā darbā ienes nopietnu aizraušanos ar tehnoloģijām un komandas garu.”

Tomass Bēks ir kvalificēts inženieris un specializējies elektrotehnikā. Savu profesionālo karjeru viņš uzsāka kā transportlīdzekļu sistēmu izstrādātājs. No 1996. gada līdz 2006. gadam viņš ir strādājis vadošos amatos labi pazīstamos uzņēmumos, kas ražo lauksaimniecības un kravas automobiļus. Šajos uzņēmumos viņš bija atbildīgs par elektronisko un hidraulisko sistēmu izstrādi komunālajiem un komerciālajiem transportlīdzekļiem.

Tomass Bēks pievienojās CLAAS koncernam 2006. gadā un ir pierādījis sevi, strādājot vadošajos amatos, tostarp kā CLAAS Saulgau GmbH Tehnoloģiju vadītājs. Tomass Bēks ir saistīts ar nozari starptautiski un pārstāv uzņēmumu dažādās asociācijās. Tomass Bēks tika iecelts CLAAS koncerna valdē 2014. gadā, kuru viņš tagad vadīs, sākot ar 1. oktobri, vienlaikus vadot Tehnoloģiju un sistēmu