Lai vienkāršotu mūsu tīmekļa lapu izmantošanu un piedāvātu saturu, kas pielāgots jūsu interesēm, mēs izmantojam sīkfailus (mūsu un citu pakalpojumu sniedzēju sīkfailus, piemēram, Google Analytics). Vienkārši turpinot lietot mūsu tīmekļa lapas, tiek iestatīti tikai tehniski nepieciešamie sīkfaili; piekrišana nozīmē, ka tiks iekļauti visi sīkfaili (arī mārketinga sīkfaili). Jūsu piekrišana ir brīvprātīga, un jūs to varat jebkurā laikā atsaukt attiecībā uz nākotni.

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

SATCOR 5 un SATCOR 15 - jauni korekcijas signāli

SATCOR 5 un SATCOR 15 - jauni korekcijas signāli

SATCOR: divi jauni korekcijas signāli no CLAAS

Parīze, 2019. gada februāris. CLAAS izstādē SIMA 2019 atklātībai ir nodevis jaunu satelītu atbalstītu korekcijas signālu ar nosaukumu SATCOR. Tas visā pasaulē būs pieejams divos precizitātes līmeņos – SATCOR 5 un SATCOR 15 – un būs piemērots praktiski visiem lauksaimniecības darbiem, sākot ar sēšanu līdz pat ražas novākšanai.

 Pieejamība visā pasaulē

SATCOR korekcijas signālu pārraida ģeostacionārie satelīti, un tas ir pieejams visā pasaulē. Signāls atbalsta gan GPS, gan GLONASS un ir saderīgs ar Eiropas Galileo sistēmu. Nav nepieciešams uztvērēja papildu tehniskais nodrošinājums. Lai saņemtu šo signālu, vienīgais, kas nepieciešams, ir CLAAS stūrēšanas sistēma ar S10 vai S7 termināli, kas piegādāta sākot ar 2017. gada aprīli un vēlāk. Lietošanā esošo termināļu piemērotību SATCOR signāla saņemšanai iespējams noslaidrot pēc to sērijas numura.

 Pareizais precizitātes līmenis katram pielietojumam

SATCOR ir pieejams divos precizitātes līmeņos. SATCOR 5 ir signāls, kas paredzēts precīzam darbam, piemēram, sēšanai vai tādiem gadījumiem, ja svarīga ir slejas atkārtojamība, piemēram, strādājot ar īpašām kultūrām. Signāla precizitāte ir aptuveni 5 cm. Ilgākā laika periodā tā var samazināties līdz 8 cm, kas nav ievērojami zemāka nekā, piemēram, izmantojot RTK korekciju. SATCOR 15 precizitāte ir 15 cm, un tā ir piemērota zālaugu platībām, augsnes apstrādei, mēslošanai un augu aizsardzībai, kā arī labības un lopbarības novākšanai. Tāpēc tā ir uzticama alternatīva tiem korekcijas signāliem, kas ir brīvi pieejami, tomēr izmantojami tikai ierobežoti.

 Licences modelis bez sākotnējiem ieguldījumiem

Ja ir pieejams terminālis S10 vai S7, tad, izmantojot SATCOR, papildu tehniskajā nodrošinājumā sākotnēji nav jāiegulda nekas. SATCOR 5 vai SATCOR 15 gada licenci var iegādāties pie CLAAS izplatītāja. Signāls kļūst pieejams stūrēšanas korekcijai, tiklīdz S10 vai S7 terminālī ir ievadīts licences numurs.