CLAAS ORIGINAL rezerves daļas

Izgatavošana un piegāde pēc pasūtījuma.

CLAAS Service & Parts rezerves daļas ir izgatavotas no ļoti kvalitatīviem materiāliem un tās precīzi atbilst CLAAS specifikācijām. Lai jūs atbalstītu visu laiku

CLAAS ORIGINAL rezerves daļas

Izgatavošana un piegāde pēc pasūtījuma.

CLAAS Service & Parts rezerves daļas ir izgatavotas no ļoti kvalitatīviem materiāliem un tās precīzi atbilst CLAAS specifikācijām. Lai jūs atbalstītu visu laiku

CLAAS ORIGINAL rezerves daļas – izstrādātas līdz perfektumam.

Rezerves daļām ir ne tikai jāatbilst izmēram. Lai mūsu mašīnas būtu uzticamas un ilgi kalpotu, svarīgi ir materiāli, no kā tie izgatavoti un tas, kādas ir mūsu ražošanas metodes. Rezerves daļas ir precīzi izgatavotas atbilstīgi CLAAS specifikācijām, un tām tiek izmantoti augstas kvalitātes materiāli un pierādītā CLAAS kompetence. Katra atsevišķa detaļa ir konstruēta, lai tā optimāli strādātu un būtu piemērota jūsu mašīnas kopējai sistēmai.

Izgatavots tieši jūsu mašīnai

CLAAS ORIGINAL rezerves daļas ir precīzi izgatavotas, augstas kvalitātes sērijveida komponenti un ir paredzētas CLAAS mašīnām.

Uzticami

CLAAS ORIGINAL rezerves daļām ir ilgāks kalpošanas cikls, un tās aizsargā mašīnu no mehāniskām kļūmēm.

Efektīvi

CLAAS ORIGINAL rezerves daļas ir slavenas ar savu ar izcilo izmaksu efektivitāti un kvalitāti.


Šo atšķirību pierāda lauka testi.

ORIGINAL salīdzinājumā ar neoriģinālajām.

Kāpēc CLAAS mašīnai vienmēr vajadzētu izmantot CLAAS ORIGINAL rezerves daļas? Tāpēc, ka CLAAS ORIGINAL rezerves daļas ir ne tikai optimāli pielāgotas mašīnas kopējai sistēmai, bet tās arī ietaupa naudu. To mēs zinām pēc rezultātiem, ko uzrādījusi lauku testu programma, – jo to var pārbaudīt tikai praksē. Atklājiet atšķirības starp ORIGINAL un neoriģinālajām daļām.


Perfekta atbilstība.

CLAAS ORIGINAL pīķi.

ORIGINAL pīķi ir izgatavoti no ļoti kvalitatīva, daudzkārt cietināta tērauda. Šie aizsargi visā to ilgajā kalpošanas laikā garantē maksimālu drošību, un tie ir perfekti saskaņoti ar CLAAS griešanas sistēmu. ORIGINAL pīķi ir kvalitatīvi, un tiem ir daudzi kvalitātes rādījumi.


Kvalitāte līdz vissīkākajai porai.

CLAAS ORIGINAL filtri

CLAAS ORIGINAL filtri aizsargā dzinēju pret piesārņojumu, nodrošina pastāvīgu ekspluatācijas uzticamību un ir optimāli pielāgoti jūsu CLAAS mašīnas veiktspējai. Mūsu filtri tiek nepārtraukti uzlaboti un pilnveidoti, lai tie neatpaliktu no mūsu mašīnu arvien pieaugošajām veiktspējas iespējām. ORIGINAL filtri tiek izmēģināti un pārbaudīti reālos ražas novākšanas apstākļos uz lauka, tiem vēl atrodoties izstrādes posmā, un tie ir optimizēti konkrētai CLAAS mašīnai.


Izcila komponentu mijiedarbība.

CLAAS ORIGINAL pretgriezējs

CLAAS ORIGINAL universālie pretgriezēji, pateicoties to īpašajam pārklājumam, ir ārkārtīgi izturīgi un ideāli aizsargā pret nodilumu. Nevainojams, pilnībā funkcionējošs pretgriezējs ir pamats veiksmīgas ražas novākšanai.


Pilnīgi bez šuvēm.

CLAAS ORIGINAL ķēdes

CLAAS ORIGINAL ķēdes nodrošina, ka agregāti un to kombinācijas tiek darbināti laideni. Optimāla mijiedarbība starp augstas kvalitātes komponentiem ir pats lielākais augstākās kvalitātes un ne ar ko nesalīdzināms uzticamības garants. Un otrādi – jūs mašīnas var būtiski ietekmēt pat vismazākā neatbilstība. CLAAS ORIGINAL ķēdes nodrošina dažādas priekšrocības.


Optimizēta jūsu mašīnai.

CLAAS ORIGINAL lodīšu gultņi

CLAAS ORIGINAL lodīšu gultņi un rullīšu gultņi atbilst visaugstākajiem gultņu standartiem. Tie ir ļoti izturīgi arī visnelabvēlīgākajos apstākļos. Gultņi ir konstruēti tā, lai tie viegli izturētu ar piedziņu saistītās vibrācijas, triecienus un slodzes maksimumus.


Asuma kvalitāte.

CLAAS ORIGINAL naži

Neasi naži samazina griešanas kvalitāti un palielina degvielas patēriņu. CLAAS ORIGINAL naži ir pieejami tikai augstas kvalitātes un ir ļoti nodilumizturīgi ORIGINAL griešanas komponenti, kas ir mērķtiecīgi izstrādāti tā, lai tie ilgi kalpotu un griešanas periodā maz diltu. Griešanas komponenti ir izgatavoti no speciāli sakausēta tērauda, un tiem ir nodilumizturīgs pārklājums.


Spēcīga savienojuma izveidošana.

CLAAS ORIGINAL siksnas

CLAAS ORIGINAL siksnas ir perfekti pieskaņots jūsu CLAAS mašīnu elements. To pamatā ir optimāla materiālu kombinācija. CLAAS ORIGINAL siksnas ir izgatavotas no augstākās kvalitātes gumijas materiālu, kordu un audumu kombinācijas. Siksnas struktūra ir īpaši pielāgota attiecīgā modeļa CLAAS piedziņas mehānismam.


Izturīgi, tai pašā laikā elastīgi.

CLAAS ORIGINAL atsperzari

CLAAS ORIGINAL atsperzari garantē augsta līmeņa caurlaidību, vienlaikus aizsargājot novācamo kultūru. Tie nodrošina vienmērīgu materiāla plūsmu presēm, iekrāvējpiekabēm, smalcinātājiem, vālotājiem un ārdītājiem. Daudzu gadu ražošanas pieredzes laikā sākotnējais atsperzars ir ticis pakāpeniski optimizēts CLAAS kopējai sistēmai.


CLAAS ORIGINAL sēdekļi

CLAAS ORIGINAL sēdekļi

CLAAS ORIGINAL sēdekļiem ir mūsdienīgs dizains, un tie ir perfekti integrēti CLAAS cilvēka-mašīnas interfeisā (MMI). Un ORIGINAL sēdekļi, protams, atbilst visām normatīvajām prasībām. Tie nodrošina arī virkni citu priekšrocību: