Ja Jūs “piekrītat”, tad mēs instalējam tehniski nepieciešamās sīkdatnes (ieskaitot no trešajām pusēm), lai piedāvātu ērtāku vietnes lietošanu, uzlabotu mūsu pakalpojumu un pielāgotu to Jūsu interesēm.  Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu šeit. Tehniski nepieciešamās sīkdatnes mēs instalējam arī tad, ja jūs “nepiekrītat”.  

Lai analizētu lietotāja uzvedību, CLAAS izmanto arī "Google Analytics". Google apstrādā Jūsu lietošanas datus, lai CLAAS uzņēmumam sniegtu anonīmu statistiku par lietotāju uzvedību. Google izmanto Jūsu datus arī saviem mērķiem (piemēram, profilēšanai) un apvieno Jūsu datus ar datiem no citiem avotiem. Google var uzglabāt Jūsu datus ārpus Eiropas Savienības, piemēram, ASV – Google LLC. Piekļuve datiem ir gan Google, gan arī valdības aģentūrām. 

Plašāku informāciju skatiet mūsu paziņojumā par datu aizsardzību.

Akceptēt

Viss jūsu saimniecībai

Visu veidu lauksaimniecības tehnikai.

Papildus ORIGINAL rezerves daļām, kas domātas jūsu CLAAS mašīnām, mums ir arī Eiropā lielākais dažādu zīmolu un segmentu rezerves daļu klāsts. Lai jūs atbalstītu visu laiku.

Viss jūsu saimniecībai

Visu veidu lauksaimniecības tehnikai.

Papildus ORIGINAL rezerves daļām, kas domātas jūsu CLAAS mašīnām, mums ir arī Eiropā lielākais dažādu zīmolu un segmentu rezerves daļu klāsts. Lai jūs atbalstītu visu laiku.

Risinājumi pieaugošai daudzveidībai.

Lauksaimniecības tehnika šodien aptver ļoti daudz mūsu produktiem atbilstošu uzdevumu un aktivitāšu spektru. Līdztekus ORIGINAL CLAAS produktiem, piemēram, tvertņu sistēmām un mērierīcēm, mums – lai izpildītu visas iespējamās prasības – ir arī dažādu ražotāju produktu klāsts, un to ir vairāk nekā četri miljoni. Ņemot vērā jūsu intereses, mēs pastāvīgi meklējam jaunus risinājumus un idejas jūsu ražas novākšanai un saimniecības darbībām.


Produktu klāsts visām jūsu lauksaimniecības tehnikas vajadzībām.

CLAAS FARM PARTS

Pateicoties CLAAS FARM PARTS katalogam, jūsu CLAAS tirdzniecības partnerim ir pieejams viens no visaptverošākiem lauksaimniecības produktu klāsta piedāvājumiem, kas aptver visas jūsu ikdienas nepieciešamības attiecībā par rezerves daļām un piederumiem: sākot ar darba rīku ratiņiem un dažādiem arkla lemešiem, līdz darba lukturiem un pareizajām spuldzēm. Ir no kā izvēlēties!


Nažu asinātājs.

AQUA NON STOP COMFORT

AQUA NON STOP COMFORT ir pilnīgi automātisks nažu asinātājs, kas der gandrīz visu zīmolu presēm un pašgājsmalcinātājiem.


Gatavs jūs atbalstīt.

CLAAS darbnīcas aprīkojums

Pateicoties CLAAS darbnīcas aprīkojumam, jums ir viss nepieciešamais, lai apkoptu un remontētu, un līdz ar to novērstu dīkstāvi vai samazinātu to līdz absolūtam minimumam.


Viss tiek kontrolēts.

CLAAS mērīšanas instrumenti

CLAAS graudu mērīšanas tehnoloģija nodrošina ātru un uzticamu informāciju par labības stāvokli.